Praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#575 Po-St - 12:30 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1
#571 Po-St - 08:00 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1
#584 Po-St - 20:30 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 20:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1
#648 Po-St - 20:30 26.09.2016 Tomáš Kadlec Tělocvična Chodov Jedenáctka Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 20:30
|
Tomáš Kadlec
|
Tělocvična Chodov Jedenáctka
|
Začátečníci P0/P1
#580 Út-Čt - 17:30 27.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečníci |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci
#576 Út-Čt - 12:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Út-Čt - 12:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2
#592 Út-Čt - 19:00 27.09.2016 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Začátečníci P0/P1
#594 Út-Čt - 20:30 27.09.2016 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 20:30
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Začátečníci P0/P1
#601 Út-Čt - 20:30 27.09.2016 Jaroslav Kovář Tělocvična Slovenská Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 20:30
|
Jaroslav Kovář
|
Tělocvična Slovenská
|
Začátečníci P0/P1
#603 Út-Čt - 18:00 27.09.2016 Jan Kodeš Tělocvična Holešovice Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Holešovice
|
Začátečníci P0/P1
#604 Út-Čt - 19:30 27.09.2016 Jan Kodeš Tělocvična Holešovice Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Holešovice
|
Začátečníci P0/P1
#585 Út-Čt - 20:30 27.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečník P0/P1 |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečník P0/P1
#607 Út-Čt - 18:00 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Začáteníci P0/P1 |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Začáteníci P0/P1
#578 Pá - 16:00 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Pá - 16:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2
#609 Po-St - 18:00 03.10.2016 František Holzinger Tělocvična Kubelíkova Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 18:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Kubelíkova
|
Začátečníci P0/P1
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#589 Po-St - 17:30 26.09.2016 Petr Polacek SPŠ Smíchov Mirně pokročilí P1/P2 |
Po-St - 17:30
|
Petr Polacek
|
SPŠ Smíchov
|
Mirně pokročilí P1/P2
#597 Po-St - 20:30 26.09.2016 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Mírně pokročilí P1/P2 |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Mírně pokročilí P1/P2
#573 Út-Čt - 07:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 07:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2
#576 Út-Čt - 12:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Út-Čt - 12:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2
#586 Pá - 18:30 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3 |
Pá - 18:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3
#578 Pá - 16:00 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Pá - 16:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#613 Po-St - 20:00 26.09.2016 David Hodyc Tělocvična Podolí Středně pokočilí P2/P3 |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Podolí
|
Středně pokočilí P2/P3
#579 Po-St - 17:30 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3 |
Po-St - 17:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3
#628 Po-St - 07:00 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3/P4 |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3/P4
#608 Út-Čt - 19:30 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Středně pokročilí P2/P3 |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Středně pokročilí P2/P3
#590 Út-Čt - 17:30 27.09.2016 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Středně pokročilí P2/P3 |
Út-Čt - 17:30
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Středně pokročilí P2/P3
#586 Pá - 18:30 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3 |
Pá - 18:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#628 Po-St - 07:00 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3/P4 |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3/P4
#610 Po-St - 19:30 03.10.2016 František Holzinger Tělocvična Kubelíkova Středně pokročilí P3/P4 |
Po-St - 19:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Kubelíkova
|
Středně pokročilí P3/P4
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#591 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí P4/P5 |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí P4/P5
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#591 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí P4/P5 |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí P4/P5
#582 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Pokročilí P5/G |
Po-St - 19:00
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#593 Po-St - 20:30 26.09.2016 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí G1/G2 |
Po-St - 20:30
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí G1/G2
#582 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Pokročilí P5/G |
Po-St - 19:00
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G
#600 Út-Čt - 19:00 27.09.2016 Jakub Dražan Tělocvična Slovenská Pokročilí G |
Út-Čt - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Tělocvična Slovenská
|
Pokročilí G
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#588 Út - 16:45 27.09.2016 Michal Široký SPŠ Smíchov Děti 10-12 |
Út - 16:45
|
Michal Široký
|
SPŠ Smíchov
|
Děti 10-12
#606 Út - 17:00 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Děti 11-13 |
Út - 17:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Děti 11-13
#587 Út - 16:00 27.09.2016 Michal Široký SPŠ Smíchov Děti 6-9 let |
Út - 16:00
|
Michal Široký
|
SPŠ Smíchov
|
Děti 6-9 let
#605 Út - 16:00 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Děti 8-10 |
Út - 16:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Děti 8-10
#577 Út-Čt - 16:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Junioři |
Út-Čt - 16:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Junioři
#599 Čt - 18:15 29.09.2016 Eva Prokešová Tělocvična Slovenská Děti 12-14 |
Čt - 18:15
|
Eva Prokešová
|
Tělocvična Slovenská
|
Děti 12-14
#611 Čt - 15:30 29.09.2016 Michal Široký Tělocvična Chodov Děti 8-10 |
Čt - 15:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Chodov
|
Děti 8-10
#598 Čt - 17:30 29.09.2016 Eva Prokešová Tělocvična Slovenská Děti 9-11 |
Čt - 17:30
|
Eva Prokešová
|
Tělocvična Slovenská
|
Děti 9-11
#614 St - 17:00 05.10.2016 David Hodyc Tělocvična Modřany Děti 10-12 |
St - 17:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
Děti 10-12
#619 St - 17:30 05.10.2016 Petr Kaygorodov Tělocvična Karlín Děti 11-13 |
St - 17:30
|
Petr Kaygorodov
|
Tělocvična Karlín
|
Děti 11-13
#618 St - 16:30 05.10.2016 Petr Kaygorodov Tělocvična Karlín Děti 9-11 |
St - 16:30
|
Petr Kaygorodov
|
Tělocvična Karlín
|
Děti 9-11
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#581 Pá - 17:30 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní COMBAT |
Pá - 17:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
COMBAT
#620 St - 19:15 05.10.2016 Lucie Koštířová Tělocvična Karlín Ženská třída |
St - 19:15
|
Lucie Koštířová
|
Tělocvična Karlín
|
Ženská třída

Brno

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#629 Po-St - 19:00 12.09.2016 Vlastimil Pitrocha Brno tělocvična Friend Fitness začátečníci PO+ST 19:00-20:00 /Pitrocha |
Po-St - 19:00
|
Vlastimil Pitrocha
|
Brno tělocvična Friend Fitness
|
začátečníci PO+ST 19:00-20:00 /Pitrocha
#631 Út-Čt - 19:00 13.09.2016 Vlastimil Pitrocha Brno Kulturní centrum Kotlanka začátečníci ÚT+ČT 19:00-20:00 /Pitocha |
Út-Čt - 19:00
|
Vlastimil Pitrocha
|
Brno Kulturní centrum Kotlanka
|
začátečníci ÚT+ČT 19:00-20:00 /Pitocha
#647 Po-St - 17:00 19.09.2016 Vlastimil Pitrocha Brno-Komín, Iron Gym Začátečníci |
Po-St - 17:00
|
Vlastimil Pitrocha
|
Brno-Komín, Iron Gym
|
Začátečníci
#633 Út-Čt - 19:00 27.09.2016 Filip Slunský Brno Tělocvična Gym&Joy začátečníci ÚT+ČT 19:00-20:30 /Slunský |
Út-Čt - 19:00
|
Filip Slunský
|
Brno Tělocvična Gym&Joy
|
začátečníci ÚT+ČT 19:00-20:30 /Slunský
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#636 Ne - 17:00 02.10.2016 Filip Slunský Brno Tělocvična Gym&Joy děti NE 17:00-18:00 /Slunský |
Ne - 17:00
|
Filip Slunský
|
Brno Tělocvična Gym&Joy
|
děti NE 17:00-18:00 /Slunský
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#630 Po-St - 20:00 12.09.2016 Vlastimil Pitrocha Brno tělocvična Friend Fitness mírně pokročilí PO+ST 20:00-21:00 / Pitrocha |
Po-St - 20:00
|
Vlastimil Pitrocha
|
Brno tělocvična Friend Fitness
|
mírně pokročilí PO+ST 20:00-21:00 / Pitrocha
#632 Út-Čt - 20:00 13.09.2016 Vlastimil Pitrocha Brno Kulturní centrum Kotlanka mírně pokročilí ÚT+ČT 20:00-21:30 /Pitrocha |
Út-Čt - 20:00
|
Vlastimil Pitrocha
|
Brno Kulturní centrum Kotlanka
|
mírně pokročilí ÚT+ČT 20:00-21:30 /Pitrocha
#634 Po-St - 19:00 26.09.2016 Filip Slunský Brno Tělocvična Gym&Joy mírně pokročilí PO+ST 19:00-20:30 /Slunský |
Po-St - 19:00
|
Filip Slunský
|
Brno Tělocvična Gym&Joy
|
mírně pokročilí PO+ST 19:00-20:30 /Slunský
#635 Po-St - 20:30 27.09.2016 Filip Slunský Brno Tělocvična Gym&Joy pokročilí PO+ST 20:30-22:00 /Slunský |
Po-St - 20:30
|
Filip Slunský
|
Brno Tělocvična Gym&Joy
|
pokročilí PO+ST 20:30-22:00 /Slunský

Roudnice nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#624 Út-Čt - 20:00 27.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Začátečníci ÚT 20:00, ČT 18:00 |
Út-Čt - 20:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Začátečníci ÚT 20:00, ČT 18:00
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#622 Po - 17:00 05.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Děti 8-10let |
Po - 17:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Děti 8-10let
#623 St - 17:00 07.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Děti 11-14 let |
St - 17:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Děti 11-14 let
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#625 Po-St - 18:00 05.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Pokročilí 120min |
Po-St - 18:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Pokročilí 120min
#626 Po-St - 20:00 05.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Středně pokročilí- únorová třída 2016 |
Po-St - 20:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Středně pokročilí- únorová třída 2016
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#649 Čt-Ne - 20:00 29.09.2016 Michal Doležal Roudnice nad Labem A-fitness Kurz pro ženy Čtvrtek 20:00, Neděle 16:30 |
Čt-Ne - 20:00
|
Michal Doležal
|
Roudnice nad Labem A-fitness
|
Kurz pro ženy Čtvrtek 20:00, Neděle 16:30

Brandýs nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#567 Po-St - 19:00 12.09.2016 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 19:00
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Začátečníci P0/P1
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#568 Út-Čt - 19:00 06.09.2016 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA Pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 19:00
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Pokročilí P1/P2
#569 Út-Čt - 20:30 06.09.2016 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA Pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 20:30
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Pokročilí P1/P2
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#570 - 18:00 08.09.2016 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA Třída pro děti 10 – 14 let |
- 18:00
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Třída pro děti 10 – 14 let

Mělník

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#650 Po-St - 20:00 28.09.2016 Filip Timbaris Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta začátečníci PO 20:00+ STŘ 19:00 / 90min/ Filip Timbaris |
Po-St - 20:00
|
Filip Timbaris
|
Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta
|
začátečníci PO 20:00+ STŘ 19:00 / 90min/ Filip Timbaris
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#651 Pá - 16:00 30.09.2016 Filip Timbaris Mělník - TJ Sokol Mělník Děti 9-14 let , pátek 16:00-17:00 |
Pá - 16:00
|
Filip Timbaris
|
Mělník - TJ Sokol Mělník
|
Děti 9-14 let , pátek 16:00-17:00

Plzeň

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#644 Po-St - 20:00 26.09.2016 Josef Koutník Plzeň DS Training Center začátečníci PO+STŘ/ 20:00 / 90min/ Josef Koutník |
Po-St - 20:00
|
Josef Koutník
|
Plzeň DS Training Center
|
začátečníci PO+STŘ/ 20:00 / 90min/ Josef Koutník
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#645 Po-St - 20:00 26.09.2016 Ondřej Koštuřík Plzeň DS Training Center pokročilí/ PO+STŘ/ 20:00/ 90min/ |
Po-St - 20:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Plzeň DS Training Center
|
pokročilí/ PO+STŘ/ 20:00/ 90min/

Říčany

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#642 Út-Čt - 18:00 04.10.2016 Ondřej Koštuřík Říčany tělocvična u Říčanského lesa začátečníci ÚT+ČT/ 18:00 /90min/ |
Út-Čt - 18:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Říčany tělocvična u Říčanského lesa
|
začátečníci ÚT+ČT/ 18:00 /90min/
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#643 Út-Čt - 19:30 04.10.2016 Ondřej Koštuřík Říčany tělocvična u Říčanského lesa pokročilí ÚT+ČT/ 19:30/ 90min/ |
Út-Čt - 19:30
|
Ondřej Koštuřík
|
Říčany tělocvična u Říčanského lesa
|
pokročilí ÚT+ČT/ 19:30/ 90min/

Benešov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#646 Po-St - 18:00 26.09.2016 Martin Jirásek Benešov Sport a relax club Začátečníci PO/P1 |
Po-St - 18:00
|
Martin Jirásek
|
Benešov Sport a relax club
|
Začátečníci PO/P1

Havlíčkův Brod

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#627 Po-St - 19:30 12.09.2016 Tibor Tomášek Tělocvična Havlíčkův Brod Začátečníci P0 |
Po-St - 19:30
|
Tibor Tomášek
|
Tělocvična Havlíčkův Brod
|
Začátečníci P0

Kuřim

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#637 Pá - 18:00 23.09.2016 Vlastimil Pitrocha Tělocvična Kuřim mírně pokročilí | 18:00 (120min) | PÁ | Vlastimil Pitrocha |
Pá - 18:00
|
Vlastimil Pitrocha
|
Tělocvična Kuřim
|
mírně pokročilí | 18:00 (120min) | PÁ | Vlastimil Pitrocha

Olomouc

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#621 Út-Čt - 17:30 27.09.2016 Tomáš Zitta Tělocvična Olomouc Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 17:30
|
Tomáš Zitta
|
Tělocvična Olomouc
|
Začátečníci P0/P1

Ostrava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#641 Út-Čt - 18:30 27.09.2016 Aleš Plaček Tělocvična Ostrava Ippongym Začátečníci |
Út-Čt - 18:30
|
Aleš Plaček
|
Tělocvična Ostrava Ippongym
|
Začátečníci

Praha 6

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#652 Po-St - 19:30 17.10.2016 Přemek Marek Praha Dejvice FTVS začátečníci P0/P1 |
Po-St - 19:30
|
Přemek Marek
|
Praha Dejvice FTVS
|
začátečníci P0/P1

Šumperk

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#640 Po-St - 18:00 03.10.2016 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ začátečníci P1 /PO+ST/ PO18:00, ST 18:30/ 90min |
Po-St - 18:00
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
začátečníci P1 /PO+ST/ PO18:00, ST 18:30/ 90min

Ústí nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#638 Po-St - 19:00 07.09.2016 Jakub Drozd Ústí nad Labem ZŠ Nová Začátečníci |
Po-St - 19:00
|
Jakub Drozd
|
Ústí nad Labem ZŠ Nová
|
Začátečníci

Zlín

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#639 Út-Čt - 17:00 27.09.2016 Jiří Nádvorník Zlín Tělocvična ZŠ Praktická začátečníci P1 /ÚT+ČT/ ÚT 17:00, ČT 18:00 / 90min |
Út-Čt - 17:00
|
Jiří Nádvorník
|
Zlín Tělocvična ZŠ Praktická
|
začátečníci P1 /ÚT+ČT/ ÚT 17:00, ČT 18:00 / 90min