Praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#575 Po-St - 12:30 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1
#648 Po-St - 20:30 26.09.2016 Tomáš Kadlec Tělocvična Chodov Jedenáctka Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 20:30
|
Tomáš Kadlec
|
Tělocvična Chodov Jedenáctka
|
Začátečníci P0/P1
#615 Po-St - 18:00 26.09.2016 David Hodyc Tělocvična Modřany Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 18:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
Začátečníci P0/P1
#571 Po-St - 08:00 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1
#584 Po-St - 20:30 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 20:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1
#595 Po-St - 17:30 26.09.2016 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 17:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Začátečníci P0/P1
#576 Út-Čt - 12:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Út-Čt - 12:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2
#612 Út-Čt - 20:00 27.09.2016 Přemysl Kluge Tělocvična Chodov Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 20:00
|
Přemysl Kluge
|
Tělocvična Chodov
|
Začátečníci P0/P1
#594 Út-Čt - 20:30 27.09.2016 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 20:30
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Začátečníci P0/P1
#592 Út-Čt - 19:00 27.09.2016 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Začátečníci P0/P1
#601 Út-Čt - 20:30 27.09.2016 Michal Vrátný Tělocvična Slovenská Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 20:30
|
Michal Vrátný
|
Tělocvična Slovenská
|
Začátečníci P0/P1
#603 Út-Čt - 18:00 27.09.2016 Jan Kodeš Tělocvična Holešovice Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Holešovice
|
Začátečníci P0/P1
#604 Út-Čt - 19:30 27.09.2016 Jan Kodeš Tělocvična Holešovice Začátečníci P0/P1 |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Holešovice
|
Začátečníci P0/P1
#585 Út-Čt - 20:30 27.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečník P0/P1 |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečník P0/P1
#607 Út-Čt - 18:00 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Začáteníci P0/P1 |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Začáteníci P0/P1
#578 Pá - 16:00 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Pá - 16:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2
#609 Po-St - 18:00 03.10.2016 František Holzinger Tělocvična Kubelíkova Začátečníci P0/P1 |
Po-St - 18:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Kubelíkova
|
Začátečníci P0/P1
#580 Út-Čt - 17:30 18.10.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Začátečníci |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci
#659 Po-St - 08:00 06.02.2017 Jan Kobliha Tělocvična Národní P0/P1/P2 08:00 – 09:00 PO+STŘ |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
P0/P1/P2 08:00 – 09:00 PO+STŘ
#700 Po-St - 20:00 06.02.2017 David Hodyc Tělocvična Podolí Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Podolí
|
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc
#675 Po-St - 20:30 06.02.2017 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Jakub Dražan |
Po-St - 20:30
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Jakub Dražan
#699 Po-St - 20:30 06.02.2017 Tomáš Kadlec Tělocvična Chodov Jedenáctka Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min)| Kadlec |
Po-St - 20:30
|
Tomáš Kadlec
|
Tělocvična Chodov Jedenáctka
|
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min)| Kadlec
#691 Út-Čt - 18:00 07.02.2017 Jan Kodeš Tělocvična Holešovice Začátečníci P0/P1 | ÚT 18:00 Letohradská + ČT 17:30(75min) Tusarova | |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Holešovice
|
Začátečníci P0/P1 | ÚT 18:00 Letohradská + ČT 17:30(75min) Tusarova |
#662 Út-Čt - 12:30 07.02.2017 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger |
Út-Čt - 12:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
#707 St - 19:15 08.02.2017 Lucie Koštířová Tělocvična Karlín Třída pro ženy P0 začátečníci | ST | 19:15(120min) | Lucie Koštířová |
St - 19:15
|
Lucie Koštířová
|
Tělocvična Karlín
|
Třída pro ženy P0 začátečníci | ST | 19:15(120min) | Lucie Koštířová
#672 Pá - 18:30 10.02.2017 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 18:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#589 Po-St - 17:30 26.09.2016 Petr Polacek SPŠ Smíchov Mirně pokročilí P1/P2 |
Po-St - 17:30
|
Petr Polacek
|
SPŠ Smíchov
|
Mirně pokročilí P1/P2
#597 Po-St - 20:30 26.09.2016 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Mírně pokročilí P1/P2 |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Mírně pokročilí P1/P2
#573 Út-Čt - 07:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 07:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2
#583 Út-Čt - 19:00 27.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2
#576 Út-Čt - 12:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Út-Čt - 12:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci / Mírně pokročilí P0/P1/P2
#586 Pá - 18:30 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3 |
Pá - 18:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3
#578 Pá - 16:00 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2 |
Pá - 16:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci/ Mírně pokročilí P0/P1/P2
#661 Po-St - 12:30 06.02.2017 Jan Kobliha Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 12:30 (90min) | Jan Kobliha |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
#682 Po-St - 17:30 06.02.2017 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 17:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
#702 Po-St - 18:00 06.02.2017 David Hodyc Tělocvična Modřany Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 18:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc
#689 Po-St - 18:00 06.02.2017 František Holzinger Tělocvična Kubelíkova Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 18:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Kubelíkova
|
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 (90min)| František Holzinger
#668 Po-St - 20:30 06.02.2017 Jan Balvín Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 (90min) | Jan Balvín |
Po-St - 20:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 (90min) | Jan Balvín
#659 Po-St - 08:00 06.02.2017 Jan Kobliha Tělocvična Národní P0/P1/P2 08:00 – 09:00 PO+STŘ |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
P0/P1/P2 08:00 – 09:00 PO+STŘ
#695 Út-Čt - 18:00 07.02.2017 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 18:00 (90min)| Jan Horák |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 18:00 (90min)| Jan Horák
#677 Út-Čt - 19:00 07.02.2017 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) |
#698 Út-Čt - 20:00 07.02.2017 Přemysl Kluge Tělocvična Chodov Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge |
Út-Čt - 20:00
|
Přemysl Kluge
|
Tělocvična Chodov
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge
#678 Út-Čt - 20:30 07.02.2017 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | |
Út-Čt - 20:30
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) |
#671 Út-Čt - 20:30 07.02.2017 Jan Kobliha Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
#688 Út-Čt - 20:30 07.02.2017 Michal Vrátný Tělocvična Slovenská Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Michal Vrátný |
Út-Čt - 20:30
|
Michal Vrátný
|
Tělocvična Slovenská
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Michal Vrátný
#692 Út-Čt - 19:30 07.02.2017 Jan Kodeš Tělocvična Holešovice Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT 19:30 Letohradská + ČT 18:45(75min) Tusarova |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Holešovice
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT 19:30 Letohradská + ČT 18:45(75min) Tusarova
#665 Pá - 16:00 10.02.2017 František Holzinger Tělocvična Národní mírně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
mírně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#613 Po-St - 20:00 26.09.2016 David Hodyc Tělocvična Podolí Středně pokočilí P2/P3 |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Podolí
|
Středně pokočilí P2/P3
#579 Po-St - 17:30 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3 |
Po-St - 17:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3
#596 Po-St - 19:00 26.09.2016 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Středně pokročilí P2/P3 |
Po-St - 19:00
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Středně pokročilí P2/P3
#628 Po-St - 07:00 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3/P4 |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3/P4
#608 Út-Čt - 19:30 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Středně pokročilí P2/P3 |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Středně pokročilí P2/P3
#590 Út-Čt - 17:30 27.09.2016 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Středně pokročilí P2/P3 |
Út-Čt - 17:30
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Středně pokročilí P2/P3
#586 Pá - 18:30 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3 |
Pá - 18:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3
#658 Po-St - 07:00 06.02.2017 Jan Kobliha Tělocvična Národní P2/P3/P4 07:00 – 08:00 PO+STŘ TAL |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
P2/P3/P4 07:00 – 08:00 PO+STŘ TAL
#673 Po-St - 17:30 06.02.2017 Petr Polacek SPŠ Smíchov Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 17:30 (90min)| Poláček |
Po-St - 17:30
|
Petr Polacek
|
SPŠ Smíchov
|
Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 17:30 (90min)| Poláček
#684 Po-St - 20:30 06.02.2017 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
#660 Út-Čt - 07:30 07.02.2017 František Holzinger Tělocvična Národní P2/P3 07:30 – 09:00 ÚT+ČT |
Út-Čt - 07:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
P2/P3 07:30 – 09:00 ÚT+ČT
#670 Út-Čt - 19:00 07.02.2017 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
#665 Pá - 16:00 10.02.2017 František Holzinger Tělocvična Národní mírně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
mírně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#628 Po-St - 07:00 26.09.2016 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3/P4 |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3/P4
#610 Po-St - 19:30 03.10.2016 František Holzinger Tělocvična Kubelíkova Středně pokročilí P3/P4 |
Po-St - 19:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Kubelíkova
|
Středně pokročilí P3/P4
#658 Po-St - 07:00 06.02.2017 Jan Kobliha Tělocvična Národní P2/P3/P4 07:00 – 08:00 PO+STŘ TAL |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
P2/P3/P4 07:00 – 08:00 PO+STŘ TAL
#666 Po-St - 17:30 06.02.2017 Jan Balvín Tělocvična Národní Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 17:30 (90min) | Jan Balvín |
Po-St - 17:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 17:30 (90min) | Jan Balvín
#683 Po-St - 19:00 06.02.2017 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 19:00
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
#676 Út-Čt - 17:30 07.02.2017 Ondřej Malcik SPŠ Smíchov Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 17:30 (90min)| |
Út-Čt - 17:30
|
Ondřej Malcik
|
SPŠ Smíchov
|
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 17:30 (90min)|
#696 Út-Čt - 19:30 07.02.2017 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| Jan Horák |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| Jan Horák
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#591 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí P4/P5 |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí P4/P5
#690 Po-St - 19:30 06.02.2017 František Holzinger Tělocvična Kubelíkova Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 19:30 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 19:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Kubelíkova
|
Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 19:30 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#591 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí P4/P5 |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí P4/P5
#582 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Pokročilí P5/G |
Po-St - 19:00
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G
#690 Po-St - 19:30 06.02.2017 František Holzinger Tělocvična Kubelíkova Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 19:30 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 19:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Kubelíkova
|
Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 19:30 (90min)| František Holzinger
#674 Po-St - 19:00 06.02.2017 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí P5/G | PO + ST | 19:00 (90min)| Jakub Dražan |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí P5/G | PO + ST | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#593 Po-St - 20:30 26.09.2016 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí G1/G2 |
Po-St - 20:30
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí G1/G2
#582 Po-St - 19:00 26.09.2016 Jan Balvín Tělocvična Národní Pokročilí P5/G |
Po-St - 19:00
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G
#600 Út-Čt - 19:00 27.09.2016 Jakub Dražan Tělocvična Slovenská Pokročilí G |
Út-Čt - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Tělocvična Slovenská
|
Pokročilí G
#667 Po-St - 19:00 06.02.2017 Jan Balvín Tělocvična Národní Pokročilí G1 | PO + ST | 19:00 (90min) | Jan Balvín |
Po-St - 19:00
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí G1 | PO + ST | 19:00 (90min) | Jan Balvín
#674 Po-St - 19:00 06.02.2017 Jakub Dražan SPŠ Smíchov Pokročilí P5/G | PO + ST | 19:00 (90min)| Jakub Dražan |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
SPŠ Smíchov
|
Pokročilí P5/G | PO + ST | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
#687 Út-Čt - 19:00 07.02.2017 Jakub Dražan Tělocvična Slovenská Pokročilí G | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka / Jakub Dražan |
Út-Čt - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Tělocvična Slovenská
|
Pokročilí G | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka / Jakub Dražan
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#588 Út - 16:45 27.09.2016 Michal Široký SPŠ Smíchov Děti 10-12 |
Út - 16:45
|
Michal Široký
|
SPŠ Smíchov
|
Děti 10-12
#606 Út - 17:00 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Děti 11-13 |
Út - 17:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Děti 11-13
#587 Út - 16:00 27.09.2016 Michal Široký SPŠ Smíchov Děti 6-9 let |
Út - 16:00
|
Michal Široký
|
SPŠ Smíchov
|
Děti 6-9 let
#605 Út - 16:00 27.09.2016 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Děti 8-10 |
Út - 16:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Děti 8-10
#577 Út-Čt - 16:30 27.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní Junioři |
Út-Čt - 16:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Junioři
#599 Čt - 18:15 29.09.2016 Eva Prokešová Tělocvična Slovenská Děti 12-14 |
Čt - 18:15
|
Eva Prokešová
|
Tělocvična Slovenská
|
Děti 12-14
#611 Čt - 15:30 29.09.2016 Michal Široký Tělocvična Chodov Děti 8-10 |
Čt - 15:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Chodov
|
Děti 8-10
#598 Čt - 17:30 29.09.2016 Eva Prokešová Tělocvična Slovenská Děti 9-11 |
Čt - 17:30
|
Eva Prokešová
|
Tělocvična Slovenská
|
Děti 9-11
#614 St - 17:00 05.10.2016 David Hodyc Tělocvična Modřany Děti 10-12 |
St - 17:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
Děti 10-12
#619 St - 17:30 05.10.2016 Petr Kaygorodov Tělocvična Karlín Děti 11-13 |
St - 17:30
|
Petr Kaygorodov
|
Tělocvična Karlín
|
Děti 11-13
#618 St - 16:30 05.10.2016 Petr Kaygorodov Tělocvična Karlín Děti 9-11 |
St - 16:30
|
Petr Kaygorodov
|
Tělocvična Karlín
|
Děti 9-11
#681 Út - 16:45 07.02.2017 Michal Široký SPŠ Smíchov Třída pro děti 10 – 12 let |ÚT | 16:45(45min) Široký |
Út - 16:45
|
Michal Široký
|
SPŠ Smíchov
|
Třída pro děti 10 – 12 let |ÚT | 16:45(45min) Široký
#680 Út - 16:00 07.02.2017 Michal Široký SPŠ Smíchov Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT |16:00(45min) |
Út - 16:00
|
Michal Široký
|
SPŠ Smíchov
|
Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT |16:00(45min)
#701 St - 17:00 08.02.2017 David Hodyc Tělocvična Modřany Třída pro děti 10 – 12 let | ST | 17:00 (60min) | David Hodyc |
St - 17:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
Třída pro děti 10 – 12 let | ST | 17:00 (60min) | David Hodyc
#686 Čt - 18:15 09.02.2017 Eva Prokešová Tělocvična Slovenská Třída pro děti 12 – 14 let | 18:15(45min) | ČT | Prokešová |
Čt - 18:15
|
Eva Prokešová
|
Tělocvična Slovenská
|
Třída pro děti 12 – 14 let | 18:15(45min) | ČT | Prokešová
#697 Čt - 15:30 09.02.2017 Michal Široký Tělocvična Chodov Třída pro děti 8 – 10 let | ČT | 15:30 (60min) |
Čt - 15:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Chodov
|
Třída pro děti 8 – 10 let | ČT | 15:30 (60min)
#685 Čt - 17:30 09.02.2017 Eva Prokešová Tělocvična Slovenská Třída pro děti 9 – 11 let | 17:30(45min) | ČT | |
Čt - 17:30
|
Eva Prokešová
|
Tělocvična Slovenská
|
Třída pro děti 9 – 11 let | 17:30(45min) | ČT |
#703 Po - 16:30 13.02.2017 Eva Prokešová Sportcentrum 10 Třída pro děti 11 – 14 let | PO | 16:30 (60min) | |
Po - 16:30
|
Eva Prokešová
|
Sportcentrum 10
|
Třída pro děti 11 – 14 let | PO | 16:30 (60min) |
#694 Út - 17:00 14.02.2017 Jan Horák Tělocvična Ďáblice Třída pro děti 11 – 13 let | ÚT | 17:00 (60min) | Jan Horák |
Út - 17:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ďáblice
|
Třída pro děti 11 – 13 let | ÚT | 17:00 (60min) | Jan Horák
#706 St - 17:30 15.02.2017 Petr Kaygorodov Tělocvična Karlín Třída pro děti 11 – 13 let | STŘ | 17:30(60min) | Petr Kaygorodov |
St - 17:30
|
Petr Kaygorodov
|
Tělocvična Karlín
|
Třída pro děti 11 – 13 let | STŘ | 17:30(60min) | Petr Kaygorodov
#704 St - 15:30 15.02.2017 Eva Prokešová Sportcentrum 10 Třída pro děti 6 – 8 let | STŘ | 15:30 (45min) | |
St - 15:30
|
Eva Prokešová
|
Sportcentrum 10
|
Třída pro děti 6 – 8 let | STŘ | 15:30 (45min) |
#705 St - 16:30 15.02.2017 Petr Kaygorodov Tělocvična Karlín Třída pro děti 9 – 11 let | STŘ | 16:30(60min) | Petr Kaygorodov |
St - 16:30
|
Petr Kaygorodov
|
Tělocvična Karlín
|
Třída pro děti 9 – 11 let | STŘ | 16:30(60min) | Petr Kaygorodov
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#581 Pá - 17:30 30.09.2016 František Holzinger Tělocvična Národní COMBAT |
Pá - 17:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
COMBAT
#663 Út-Čt - 16:30 07.02.2017 František Holzinger Tělocvična Národní Třída pro juniory | 16:30 (60min) | ÚT+ČT | František Hozlinger / Jan Kobliha |
Út-Čt - 16:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Třída pro juniory | 16:30 (60min) | ÚT+ČT | František Hozlinger / Jan Kobliha
#716 St - 19:00 08.02.2017 Lucie Koštířová Tělocvična Karlín 3 měsíční kurz pro ženy |
St - 19:00
|
Lucie Koštířová
|
Tělocvična Karlín
|
3 měsíční kurz pro ženy
#664 Pá - 17:30 10.02.2017 František Holzinger Tělocvična Národní Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger |
Pá - 17:30
|
František Holzinger
|
Tělocvična Národní
|
Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

Roudnice nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#624 Út-Čt - 20:00 27.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Začátečníci ÚT 20:00, ČT 18:00 |
Út-Čt - 20:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Začátečníci ÚT 20:00, ČT 18:00
#710 Po-St - 20:00 25.01.2017 Michal Doležal Roudnice nad Labem A-fitness ZAČÁTEČNÍCI 1. 2. 2017 - 28. 6. 2017 |
Po-St - 20:00
|
Michal Doležal
|
Roudnice nad Labem A-fitness
|
ZAČÁTEČNÍCI 1. 2. 2017 - 28. 6. 2017
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#622 Po - 17:00 05.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Děti 8-10let |
Po - 17:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Děti 8-10let
#623 St - 17:00 07.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Děti 11-14 let |
St - 17:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Děti 11-14 let
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#625 Po-St - 18:00 05.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Pokročilí 120min |
Po-St - 18:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Pokročilí 120min
#626 Po-St - 20:00 05.09.2016 Michal Doležal Tělocvična gymnázia Roudnice Středně pokročilí- únorová třída 2016 |
Po-St - 20:00
|
Michal Doležal
|
Tělocvična gymnázia Roudnice
|
Středně pokročilí- únorová třída 2016

Brandýs nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#568 Út-Čt - 19:00 06.09.2016 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA Pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 19:00
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Pokročilí P1/P2
#569 Út-Čt - 20:30 06.09.2016 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA Pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 20:30
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Pokročilí P1/P2
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#570 - 18:00 08.09.2016 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA Třída pro děti 10 – 14 let |
- 18:00
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Třída pro děti 10 – 14 let

Mělník

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#650 Po-St - 20:00 28.09.2016 Filip Timbaris Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta začátečníci PO 20:00+ STŘ 19:00 / 90min/ Filip Timbaris |
Po-St - 20:00
|
Filip Timbaris
|
Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta
|
začátečníci PO 20:00+ STŘ 19:00 / 90min/ Filip Timbaris
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#651 Pá - 16:00 30.09.2016 Filip Timbaris Mělník - TJ Sokol Mělník Děti 9-14 let , pátek 16:00-17:00 |
Pá - 16:00
|
Filip Timbaris
|
Mělník - TJ Sokol Mělník
|
Děti 9-14 let , pátek 16:00-17:00

Praha 6

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#652 Po-St - 19:30 17.10.2016 Přemek Marek Praha Dejvice FTVS začátečníci P0/P1 |
Po-St - 19:30
|
Přemek Marek
|
Praha Dejvice FTVS
|
začátečníci P0/P1
#708 Po-St - 19:30 06.02.2017 Přemek Marek Praha Dejvice FTVS Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 19:30 (90min) | Přemek Marek |
Po-St - 19:30
|
Přemek Marek
|
Praha Dejvice FTVS
|
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 19:30 (90min) | Přemek Marek

Říčany

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#642 Út-Čt - 18:00 04.10.2016 Ondřej Koštuřík Říčany tělocvična u Říčanského lesa začátečníci ÚT+ČT/ 18:00 /90min/ |
Út-Čt - 18:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Říčany tělocvična u Říčanského lesa
|
začátečníci ÚT+ČT/ 18:00 /90min/
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#643 Út-Čt - 19:30 04.10.2016 Ondřej Koštuřík Říčany tělocvična u Říčanského lesa pokročilí ÚT+ČT/ 19:30/ 90min/ |
Út-Čt - 19:30
|
Ondřej Koštuřík
|
Říčany tělocvična u Říčanského lesa
|
pokročilí ÚT+ČT/ 19:30/ 90min/

Zlín

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#639 Út-Čt - 17:00 27.09.2016 Jiří Nádvorník Zlín Tělocvična ZŠ Praktická začátečníci P1 /ÚT+ČT/ ÚT 17:00, ČT 18:00 / 90min |
Út-Čt - 17:00
|
Jiří Nádvorník
|
Zlín Tělocvična ZŠ Praktická
|
začátečníci P1 /ÚT+ČT/ ÚT 17:00, ČT 18:00 / 90min
#712 Út-Čt - 17:00 07.02.2017 Jiří Nádvorník Zlín Tělocvična ZŠ Praktická P1 začátečníci / ÚT 17:00+ ČT 18:00 |
Út-Čt - 17:00
|
Jiří Nádvorník
|
Zlín Tělocvična ZŠ Praktická
|
P1 začátečníci / ÚT 17:00+ ČT 18:00

Benešov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#646 Po-St - 18:30 26.09.2016 Martin Jirásek Benešov Sport a relax club Začátečníci PO/P1 |
Po-St - 18:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov Sport a relax club
|
Začátečníci PO/P1

Brno

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#656 Út-Čt - 18:00 03.01.2017 Roman Musil Brno Kampus - Pohybová tělocvična Brno Začátečníci úterý+čtvrtek |
Út-Čt - 18:00
|
Roman Musil
|
Brno Kampus - Pohybová tělocvična Brno
|
Začátečníci úterý+čtvrtek

Havlíčkův Brod

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#627 Po-St - 19:30 12.09.2016 Tibor Tomášek Tělocvična Havlíčkův Brod Začátečníci P0 |
Po-St - 19:30
|
Tibor Tomášek
|
Tělocvična Havlíčkův Brod
|
Začátečníci P0

Jince

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#655 Út - 16:30 25.10.2016 Michal Vaský Jince začátečníci P0/P1 |
Út - 16:30
|
Michal Vaský
|
Jince
|
začátečníci P0/P1

Plzeň

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#645 Po-St - 20:00 26.09.2016 Ondřej Koštuřík Plzeň DS Training Center pokročilí/ PO+STŘ/ 20:00/ 90min/ |
Po-St - 20:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Plzeň DS Training Center
|
pokročilí/ PO+STŘ/ 20:00/ 90min/

Příbram

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#654 Po-St - 18:30 24.10.2016 Michal Vaský Příbram VII začátečníci P0/P1 |
Po-St - 18:30
|
Michal Vaský
|
Příbram VII
|
začátečníci P0/P1

Ústí nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#638 Po-St - 19:00 07.09.2016 Jakub Drozd Ústí nad Labem ZŠ Nová Začátečníci |
Po-St - 19:00
|
Jakub Drozd
|
Ústí nad Labem ZŠ Nová
|
Začátečníci