Praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1379 Po-St - 17:30 21.09.2020 Michal Široký Praha Národka Opatovická ul. začátečníci P0/P1 17:30 – 19:00 PO+STŘ Michal Široký |
Po-St - 17:30
|
Michal Široký
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
začátečníci P0/P1 17:30 – 19:00 PO+STŘ Michal Široký
#1389 Po-St - 17:30 21.09.2020 Ondřej Moravec Praha Slovenská tělocvična začátečníci P0/P1 17:30 – 19:00 PO+STŘ Ondřej Moravec |
Po-St - 17:30
|
Ondřej Moravec
|
Praha Slovenská tělocvična
|
začátečníci P0/P1 17:30 – 19:00 PO+STŘ Ondřej Moravec
#1397 Po-St - 18:30 21.09.2020 Pavel Novotny Praha Londýnská ZŠ začátečníci P0/P1 18:30 – 20:00 PO+STŘ Pavel Novotný po 18:30-19:45, stř 18:30-20:15 |
Po-St - 18:30
|
Pavel Novotny
|
Praha Londýnská ZŠ
|
začátečníci P0/P1 18:30 – 20:00 PO+STŘ Pavel Novotný po 18:30-19:45, stř 18:30-20:15
#1381 Po-St - 20:30 21.09.2020 Michal Široký Praha Národka Opatovická ul. začátečníci P0/P1 20:30 – 22:00 PO+STŘ Michal Široký |
Po-St - 20:30
|
Michal Široký
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
začátečníci P0/P1 20:30 – 22:00 PO+STŘ Michal Široký
#1405 Po-St - 20:00 21.09.2020 David Hodyc Praha Podolí tělocvična začátečníci P0/P1 20:00 – 21:30 PO+STŘ David Hodyc |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Praha Podolí tělocvična
|
začátečníci P0/P1 20:00 – 21:30 PO+STŘ David Hodyc
#1412 Po-St - 20:30 21.09.2020 Petr Polacek Praha Smíchov SPŠ začátečníciP0/P1 20:30 – 22:00 PO+STŘ Petr Poláček |
Po-St - 20:30
|
Petr Polacek
|
Praha Smíchov SPŠ
|
začátečníciP0/P1 20:30 – 22:00 PO+STŘ Petr Poláček
#1376 Út-Čt - 12:00 22.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. P0/P1 12:00 – 13:00 ÚT+ČT František Hozlinger |
Út-Čt - 12:00
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P0/P1 12:00 – 13:00 ÚT+ČT František Hozlinger
#1433 Út-Čt - 19:45 22.09.2020 Karel Herzinger Praha Ládví- Kobylisy P0/P1 Karel Herzinger 19:45 – 21:15 ÚT+ČT |
Út-Čt - 19:45
|
Karel Herzinger
|
Praha Ládví- Kobylisy
|
P0/P1 Karel Herzinger 19:45 – 21:15 ÚT+ČT
#1415 Út-Čt - 17:30 22.09.2020 Ondřej Malcik Praha Smíchov SPŠ začátečníci P0/P1 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Ondřej Malčík |
Út-Čt - 17:30
|
Ondřej Malcik
|
Praha Smíchov SPŠ
|
začátečníci P0/P1 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Ondřej Malčík
#1426 Út - 19:00 22.09.2020 Jan Kodeš Praha Holešovice Letohradská začátečníci P0/P1 19:00-21:00 ÚT 1xtýd Jan Kodeš |
Út - 19:00
|
Jan Kodeš
|
Praha Holešovice Letohradská
|
začátečníci P0/P1 19:00-21:00 ÚT 1xtýd Jan Kodeš
#1395 Út-Čt - 20:30 22.09.2020 Petr Polacek Praha Slovenská ZŠ začátečník P0/P1 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Petr Poláček |
Út-Čt - 20:30
|
Petr Polacek
|
Praha Slovenská ZŠ
|
začátečník P0/P1 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Petr Poláček
#1429 St - 19:15 23.09.2020 Lucie Koštířová Praha Karlín ŽENY P0 19:15 – 21:15 STŘ Lucie Koštířová |
St - 19:15
|
Lucie Koštířová
|
Praha Karlín
|
ŽENY P0 19:15 – 21:15 STŘ Lucie Koštířová
#1398 Čt - 16:45 24.09.2020 Jiří Stanislav Praha Londýnská ZŠ začátečníci P0/P1 16:45 – 18:15 ČT 1xtýd Jiří Stanislav |
Čt - 16:45
|
Jiří Stanislav
|
Praha Londýnská ZŠ
|
začátečníci P0/P1 16:45 – 18:15 ČT 1xtýd Jiří Stanislav
#1388 Pá - 18:30 25.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. začátečníci P0/P1 18:30–20:00 PÁ František Hozlinger |
Pá - 18:30
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
začátečníci P0/P1 18:30–20:00 PÁ František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1404 Po-St - 20:30 21.09.2020 Tomoko Savelyeva Praha Chodov Jedenáctka P1/P2 20:30 – 22:00 PO+STŘ Tomoko Savelyeva |
Po-St - 20:30
|
Tomoko Savelyeva
|
Praha Chodov Jedenáctka
|
P1/P2 20:30 – 22:00 PO+STŘ Tomoko Savelyeva
#1417 Út-Čt - 20:30 22.09.2020 Jan Svěcený Praha Smíchov SPŠ P1/P2 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Jan Svěcený |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Svěcený
|
Praha Smíchov SPŠ
|
P1/P2 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Jan Svěcený
#1432 Čt - 18:15 24.09.2020 Karel Herzinger Praha Ládví- Kobylisy P1/P2 18:15 – 19:45 ČT 1x týd Karel Herzinger |
Čt - 18:15
|
Karel Herzinger
|
Praha Ládví- Kobylisy
|
P1/P2 18:15 – 19:45 ČT 1x týd Karel Herzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1407 Po-St - 18:00 21.09.2020 David Hodyc Praha Modřany P2/P3 18:00 – 19:30 PO+STŘ David Hodyc |
Po-St - 18:00
|
David Hodyc
|
Praha Modřany
|
P2/P3 18:00 – 19:30 PO+STŘ David Hodyc
#1375 Út-Čt - 07:30 22.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. P2/P3 07:30 – 09:00 ÚT+ČT František Hozlinger |
Út-Čt - 07:30
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P2/P3 07:30 – 09:00 ÚT+ČT František Hozlinger
#1403 Út-Čt - 20:00 22.09.2020 Přemysl Kluge Praha Chodov Jírovcovo nám. P2/P3 ÚT+ČT 20:00-21:30 Přemysl Kluge |
Út-Čt - 20:00
|
Přemysl Kluge
|
Praha Chodov Jírovcovo nám.
|
P2/P3 ÚT+ČT 20:00-21:30 Přemysl Kluge
#1383 Út-Čt - 17:30 22.09.2020 Jan Kobliha Praha Národka Opatovická ul. P2/P3 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Jan Kobliha |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P2/P3 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Jan Kobliha
#1385 Út-Čt - 20:30 22.09.2020 Jan Kobliha Praha Národka Opatovická ul. středně pokročilí P2/P3 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Jan Kobliha |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Kobliha
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
středně pokročilí P2/P3 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Jan Kobliha
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1380 Po-St - 19:00 21.09.2020 Michal Široký Praha Národka Opatovická ul. P3/P4 19:00 – 20:30 PO+STŘ Michal Široký |
Po-St - 19:00
|
Michal Široký
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P3/P4 19:00 – 20:30 PO+STŘ Michal Široký
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1372 Po-St - 07:00 21.09.2020 Jan Kobliha Praha Národka Opatovická ul. P4/P5 07:00 – 08:00 PO+STŘ Jan Kobliha |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P4/P5 07:00 – 08:00 PO+STŘ Jan Kobliha
#1391 Po-St - 20:30 21.09.2020 Ondřej Moravec Praha Slovenská ZŠ P4/P5 20:30 – 22:00 PO+STŔ Ondřej Moravec |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Praha Slovenská ZŠ
|
P4/P5 20:30 – 22:00 PO+STŔ Ondřej Moravec
#1377 Út-Čt - 13:00 22.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. P4/P5 13:00 –14:00 ÚT+ČT František Hozlinger |
Út-Čt - 13:00
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P4/P5 13:00 –14:00 ÚT+ČT František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1372 Po-St - 07:00 21.09.2020 Jan Kobliha Praha Národka Opatovická ul. P4/P5 07:00 – 08:00 PO+STŘ Jan Kobliha |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P4/P5 07:00 – 08:00 PO+STŘ Jan Kobliha
#1391 Po-St - 20:30 21.09.2020 Ondřej Moravec Praha Slovenská ZŠ P4/P5 20:30 – 22:00 PO+STŔ Ondřej Moravec |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Praha Slovenská ZŠ
|
P4/P5 20:30 – 22:00 PO+STŔ Ondřej Moravec
#1377 Út-Čt - 13:00 22.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. P4/P5 13:00 –14:00 ÚT+ČT František Hozlinger |
Út-Čt - 13:00
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P4/P5 13:00 –14:00 ÚT+ČT František Hozlinger
#1386 Pá - 16:00 25.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. P5/G1 16:00 – 17:30 PÁ František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P5/G1 16:00 – 17:30 PÁ František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1410 Po-St - 17:30 21.09.2020 Petr Polacek Praha Smíchov SPŠ G1/G2 17:30 – 19:00 PO+STŘ Petr Poláček |
Po-St - 17:30
|
Petr Polacek
|
Praha Smíchov SPŠ
|
G1/G2 17:30 – 19:00 PO+STŘ Petr Poláček
#1411 Po-St - 19:00 21.09.2020 Jakub Dražan Praha Smíchov SPŠ ST GARDA 19:00 – 20:30 PO+STŘ Jakub Dražan |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Praha Smíchov SPŠ
|
ST GARDA 19:00 – 20:30 PO+STŘ Jakub Dražan
#1390 Po-St - 19:00 21.09.2020 Ondřej Moravec Praha Slovenská ZŠ ST GARDA 19:00 – 20:30 PO+STŘ Ondřej Moravec |
Po-St - 19:00
|
Ondřej Moravec
|
Praha Slovenská ZŠ
|
ST GARDA 19:00 – 20:30 PO+STŘ Ondřej Moravec
#1384 Út-Čt - 19:00 22.09.2020 Jan Kobliha Praha Národka Opatovická ul. ST GAR 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Jan Kobliha |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
ST GAR 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Jan Kobliha
#1394 Út-Čt - 19:00 22.09.2020 Michal Otipka / Jakub Dražan Praha Slovenská ZŠ ST GAR 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Michal Otipka/Jakub Dražan |
Út-Čt - 19:00
|
Michal Otipka / Jakub Dražan
|
Praha Slovenská ZŠ
|
ST GAR 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Michal Otipka/Jakub Dražan
#1416 Út-Čt - 19:00 22.09.2020 Ondřej Malcik Praha Smíchov SPŠ ST GARD 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Ondřej Malčík |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
Praha Smíchov SPŠ
|
ST GARD 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Ondřej Malčík
#1386 Pá - 16:00 25.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. P5/G1 16:00 – 17:30 PÁ František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
P5/G1 16:00 – 17:30 PÁ František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1396 Po - 17:45 21.09.2020 Pavel Novotny Praha Londýnská ZŠ Děti 9 – 11let 17:45 – 18:30 PO Pavel Novotný |
Po - 17:45
|
Pavel Novotny
|
Praha Londýnská ZŠ
|
Děti 9 – 11let 17:45 – 18:30 PO Pavel Novotný
#1378 Po - 16:30 21.09.2020 Karel Herzinger / Michal Široký Praha Národka Opatovická ul. JUNIoři 16:30 – 17:30 PO Karel Herzinger a Michal Široký |
Po - 16:30
|
Karel Herzinger / Michal Široký
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
JUNIoři 16:30 – 17:30 PO Karel Herzinger a Michal Široký
#1431 Út - 19:00 22.09.2020 Karel Herzinger Praha Ládví- Kobylisy Děti 11 – 14let 19:00 – 19:45 ÚT Karel Herzinger |
Út - 19:00
|
Karel Herzinger
|
Praha Ládví- Kobylisy
|
Děti 11 – 14let 19:00 – 19:45 ÚT Karel Herzinger
#1413 Út - 16:00 22.09.2020 Ondřej Malcik Praha Smíchov SPŠ Děti 6-9 let 16:00 – 16:45 ÚT Ondřej Malčík |
Út - 16:00
|
Ondřej Malcik
|
Praha Smíchov SPŠ
|
Děti 6-9 let 16:00 – 16:45 ÚT Ondřej Malčík
#1430 Út - 18:15 22.09.2020 Karel Herzinger Praha Ládví- Kobylisy Děti 7 – 10let 18:15 – 19:00 ÚT Karel Herzinger |
Út - 18:15
|
Karel Herzinger
|
Praha Ládví- Kobylisy
|
Děti 7 – 10let 18:15 – 19:00 ÚT Karel Herzinger
#1414 Út - 16:45 22.09.2020 Ondřej Malcik Praha Smíchov SPŠ Děti 10–13let 16:45 – 17:30 ÚT Ondřej Malčík |
Út - 16:45
|
Ondřej Malcik
|
Praha Smíchov SPŠ
|
Děti 10–13let 16:45 – 17:30 ÚT Ondřej Malčík
#1435 St - 15:30 23.09.2020 Tomoko Savelyeva Praha Sportcentrum 10 Děti 10 - 14 15:30 – 16:15 STŘ |
St - 15:30
|
Tomoko Savelyeva
|
Praha Sportcentrum 10
|
Děti 10 - 14 15:30 – 16:15 STŘ
#1402 St - 15:30 23.09.2020 Michal Široký Praha Chodov Jírovcovo nám. Děti 15:30 – 16:30 STŘ Michal Široký |
St - 15:30
|
Michal Široký
|
Praha Chodov Jírovcovo nám.
|
Děti 15:30 – 16:30 STŘ Michal Široký
#1434 St - 14:45 23.09.2020 Tomoko Savelyeva Praha Sportcentrum 10 Děti 6 – 9 14:45 – 15:30 STŘ Tomoko Savelyeva |
St - 14:45
|
Tomoko Savelyeva
|
Praha Sportcentrum 10
|
Děti 6 – 9 14:45 – 15:30 STŘ Tomoko Savelyeva
#1427 St - 17:30 23.09.2020 Pavel Ditmar Praha Karlín Děti 8-10 17:30 – 18:15 STŘ Pavel Ditmar |
St - 17:30
|
Pavel Ditmar
|
Praha Karlín
|
Děti 8-10 17:30 – 18:15 STŘ Pavel Ditmar
#1428 St - 18:15 23.09.2020 Pavel Ditmar Praha Karlín Děti 11 – 14let 18:15 – 19:15 STŘ Pavel Ditmar |
St - 18:15
|
Pavel Ditmar
|
Praha Karlín
|
Děti 11 – 14let 18:15 – 19:15 STŘ Pavel Ditmar
#1406 St - 17:00 23.09.2020 David Hodyc Praha Modřany Děti 9–12let 17:00–17:45 STŘ David Hodyc |
St - 17:00
|
David Hodyc
|
Praha Modřany
|
Děti 9–12let 17:00–17:45 STŘ David Hodyc
#1392 Čt - 17:15 24.09.2020 Sára Bendová Praha Slovenská ZŠ Děti 6-9let 17:15 – 18:00 ČT Sára Bendová |
Čt - 17:15
|
Sára Bendová
|
Praha Slovenská ZŠ
|
Děti 6-9let 17:15 – 18:00 ČT Sára Bendová
#1393 Čt - 18:00 24.09.2020 Sára Bendová Praha Slovenská ZŠ Děti 10–13 let 18:00 – 19:00 60 min ČT Sára Bendová |
Čt - 18:00
|
Sára Bendová
|
Praha Slovenská ZŠ
|
Děti 10–13 let 18:00 – 19:00 60 min ČT Sára Bendová
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1374 Po-St - 12:30 21.09.2020 Jan Kobliha Praha Národka Opatovická ul. G1 12:30 – 14:00 PO+STŘ Jan Kobliha |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
G1 12:30 – 14:00 PO+STŘ Jan Kobliha
#1373 Po-St - 08:00 21.09.2020 Jan Kobliha Praha Národka Opatovická ul. G2 08:00 – 09:00 PO+STŘ Jan Kobliha |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
G2 08:00 – 09:00 PO+STŘ Jan Kobliha
#1382 Út-Čt - 16:30 22.09.2020 František Hozlinger / Karel Herzinger Praha Národka Opatovická ul. JUNI oři 16:30–17:30 ÚT+ČT Herzinger/Hozlinger |
Út-Čt - 16:30
|
František Hozlinger / Karel Herzinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
JUNI oři 16:30–17:30 ÚT+ČT Herzinger/Hozlinger
#1387 Pá - 17:30 25.09.2020 František Hozlinger Praha Národka Opatovická ul. COMBAT 17:30–18:30 PÁ František Hozlinger |
Pá - 17:30
|
František Hozlinger
|
Praha Národka Opatovická ul.
|
COMBAT 17:30–18:30 PÁ František Hozlinger

Olomouc

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1366 Út-Čt - 17:30 10.09.2020 Jiří Nádvorník Olomouc SŠ logistiky a chemie DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor  čtvrtek 10.9.2020 17:30 - 28.1.2021 začátečníci  | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník     |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Olomouc SŠ logistiky a chemie
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor  čtvrtek 10.9.2020 17:30 - 28.1.2021 začátečníci  | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník    
#1361 Po - 16:15 14.09.2020 martina horáková Olomouc Božetěchova DĚTI – ZAČÁTEČNÍCI 14.9.2020 – 7.6.2021 6 – 8 let (KIDDY začátečníci) | Pondělí| 16:15 | 45min |   Martina Horáková, |
Po - 16:15
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
DĚTI – ZAČÁTEČNÍCI 14.9.2020 – 7.6.2021 6 – 8 let (KIDDY začátečníci) | Pondělí| 16:15 | 45min |   Martina Horáková,
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1361 Po - 16:15 14.09.2020 martina horáková Olomouc Božetěchova DĚTI – ZAČÁTEČNÍCI 14.9.2020 – 7.6.2021 6 – 8 let (KIDDY začátečníci) | Pondělí| 16:15 | 45min |   Martina Horáková, |
Po - 16:15
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
DĚTI – ZAČÁTEČNÍCI 14.9.2020 – 7.6.2021 6 – 8 let (KIDDY začátečníci) | Pondělí| 16:15 | 45min |   Martina Horáková,
#1362 St - 16:00 16.09.2020 martina horáková Olomouc Božetěchova 16.9.2020 – 9.6.2021 děti 13 – 15 let ( J1 ) | ST | 16:00 |  60min  | Martina Horáková  |
St - 16:00
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
16.9.2020 – 9.6.2021 děti 13 – 15 let ( J1 ) | ST | 16:00 |  60min  | Martina Horáková 
#1363 St - 17:00 16.09.2020 martina horáková Olomouc Božetěchova děti 9 – 12 let ( K1) | ST | 17:00 | 60min | Martina Horáková  |
St - 17:00
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
děti 9 – 12 let ( K1) | ST | 17:00 | 60min | Martina Horáková 

Benešov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1440 St - 17:30 09.09.2020 Martin Jirásek Benešov S-centrum Dospělí začátečníci P1/P2/STŘ/17:30/90min/Martin Jirásek |
St - 17:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
Dospělí začátečníci P1/P2/STŘ/17:30/90min/Martin Jirásek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1440 St - 17:30 09.09.2020 Martin Jirásek Benešov S-centrum Dospělí začátečníci P1/P2/STŘ/17:30/90min/Martin Jirásek |
St - 17:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
Dospělí začátečníci P1/P2/STŘ/17:30/90min/Martin Jirásek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1442 St - 16:00 09.09.2020 Martin Jirásek Benešov S-centrum děti 12-14 let / STŘ/ 16:00/ Jirásek Martin |
St - 16:00
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
děti 12-14 let / STŘ/ 16:00/ Jirásek Martin
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1441 St - 19:00 09.09.2020 Martin Jirásek Benešov S-centrum Středně pokročilí P3-4 / STŘ/ 19:00/ Martin Jirásek |
St - 19:00
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
Středně pokročilí P3-4 / STŘ/ 19:00/ Martin Jirásek

Litoměřice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1358 Po-St - 19:30 07.09.2020 Šimon Černý Litoměřice Fitness Beseda DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.9. a 9.9. 2020 v 19:30 kurz 7.9.2020 – 31.12.2020                                                                                               Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 19:30 | 90 min | Šimon Černý |
Po-St - 19:30
|
Šimon Černý
|
Litoměřice Fitness Beseda
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.9. a 9.9. 2020 v 19:30 kurz 7.9.2020 – 31.12.2020                                                                                               Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 19:30 | 90 min | Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1360 Út - 17:00 01.07.2020 Šimon Černý Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb LETNÍ TRÉNINKY DĚTI 1.7.2020 – 31.08.2020  Bývalá kasárna Jířího z Poděbrad/Fitness Beseda                                                                                                         Děti | ÚT | 17:00 | 45 min | Šimon Černý |
Út - 17:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb
|
LETNÍ TRÉNINKY DĚTI 1.7.2020 – 31.08.2020  Bývalá kasárna Jířího z Poděbrad/Fitness Beseda                                                                                                         Děti | ÚT | 17:00 | 45 min | Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1359 St - 18:00 09.09.2020 Šimon Černý Litoměřice Fitness Beseda KURZ PRO ŽENY Nábor 9.9. 2020 v 18:00          kurz 07.09.2020 – 31.12.2020                                                                                                       ŽENY | STŘ | 18:00 | 90 min | Šimon Černý |
St - 18:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice Fitness Beseda
|
KURZ PRO ŽENY Nábor 9.9. 2020 v 18:00          kurz 07.09.2020 – 31.12.2020                                                                                                       ŽENY | STŘ | 18:00 | 90 min | Šimon Černý

praha 13

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1419 Po-St - 18:00 21.09.2020 Jan Kodeš Praha Luka- Tiger Gym začátečníci P0/P1 18:00 – 19:30 Po+STŘ Jan Kodeš |
Po-St - 18:00
|
Jan Kodeš
|
Praha Luka- Tiger Gym
|
začátečníci P0/P1 18:00 – 19:30 Po+STŘ Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1420 Po-St - 19:30 21.09.2020 Jan Kodeš Praha Luka- Tiger Gym P4/P5 19:30 – 21:00 PO+STŘ Jan Kodeš |
Po-St - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Praha Luka- Tiger Gym
|
P4/P5 19:30 – 21:00 PO+STŘ Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1420 Po-St - 19:30 21.09.2020 Jan Kodeš Praha Luka- Tiger Gym P4/P5 19:30 – 21:00 PO+STŘ Jan Kodeš |
Po-St - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Praha Luka- Tiger Gym
|
P4/P5 19:30 – 21:00 PO+STŘ Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1418 Po - 17:00 21.09.2020 Jan Kodeš Praha Luka- Tiger Gym Děti 8 – 11let 17:00 – 18:00 PO Jan Kodeš |
Po - 17:00
|
Jan Kodeš
|
Praha Luka- Tiger Gym
|
Děti 8 – 11let 17:00 – 18:00 PO Jan Kodeš

Praha 3

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1400 Po-St - 17:00 21.09.2020 František Hozlinger Praha Lupáčova ZŠ začátečníci P0/P1 17:00-18:30 PO+STŘ František Hozlinger |
Po-St - 17:00
|
František Hozlinger
|
Praha Lupáčova ZŠ
|
začátečníci P0/P1 17:00-18:30 PO+STŘ František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1401 Po-St - 18:30 21.09.2020 František Hozlinger Praha Lupáčova ZŠ G1/G2 18:30-20:00 PO+STŘ František Hozlinger |
Po-St - 18:30
|
František Hozlinger
|
Praha Lupáčova ZŠ
|
G1/G2 18:30-20:00 PO+STŘ František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1399 St - 16:00 23.09.2020 František Hozlinger Praha Lupáčova ZŠ Děti 10 – 13let 16:00 – 17:00 STŘ František Hozlinger |
St - 16:00
|
František Hozlinger
|
Praha Lupáčova ZŠ
|
Děti 10 – 13let 16:00 – 17:00 STŘ František Hozlinger

Praha 7

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1425 Út-Čt - 20:00 22.09.2020 Hugo Kysilka Praha Holešovice Dělnická P1/P2 20:00 – 21:30 ÚT+ČT Hugo Kysilka |
Út-Čt - 20:00
|
Hugo Kysilka
|
Praha Holešovice Dělnická
|
P1/P2 20:00 – 21:30 ÚT+ČT Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1424 Út-Čt - 18:30 22.09.2020 Hugo Kysilka Praha Holešovice Dělnická P4/P5 18:30 –20:00 ÚT+ČT Hugo Kysilka |
Út-Čt - 18:30
|
Hugo Kysilka
|
Praha Holešovice Dělnická
|
P4/P5 18:30 –20:00 ÚT+ČT Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1424 Út-Čt - 18:30 22.09.2020 Hugo Kysilka Praha Holešovice Dělnická P4/P5 18:30 –20:00 ÚT+ČT Hugo Kysilka |
Út-Čt - 18:30
|
Hugo Kysilka
|
Praha Holešovice Dělnická
|
P4/P5 18:30 –20:00 ÚT+ČT Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1423 Čt - 17:00 24.09.2020 Pavel Ditmar Praha Holešovice Dělnická Děti 9-11let 17:00 – 18:00 ČT Pavel Ditmar |
Čt - 17:00
|
Pavel Ditmar
|
Praha Holešovice Dělnická
|
Děti 9-11let 17:00 – 18:00 ČT Pavel Ditmar

Říčany

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1369 Út-Čt - 18:00 08.09.2020 Ondřej Koštuřík Říčany tělocvična u Říčanského lesa DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 8.9.2020 - 24.6.2021 Začátečníci | ÚT + ČT | 18:00-19:30 | 90min | Ondřej Koštuřík / Pavel Martínek |
Út-Čt - 18:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Říčany tělocvična u Říčanského lesa
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 8.9.2020 - 24.6.2021 Začátečníci | ÚT + ČT | 18:00-19:30 | 90min | Ondřej Koštuřík / Pavel Martínek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1370 Út - 16:00 08.09.2020 Ondřej Koštuřík / Pavel Martínek Říčany tělocvična u Říčanského lesa 8.9.2020 - 22.6.2021 Děti 7-9let | ÚT 16:00-17:00 | 60min | Pavel Martínek |
Út - 16:00
|
Ondřej Koštuřík / Pavel Martínek
|
Říčany tělocvična u Říčanského lesa
|
8.9.2020 - 22.6.2021 Děti 7-9let | ÚT 16:00-17:00 | 60min | Pavel Martínek
#1371 Út - 17:00 08.09.2020 Ondřej Koštuřík / Pavel Martínek Říčany tělocvična u Říčanského lesa Děti 10-13let | ÚT 17:00-18:00 | 60min | Pavel Martínek |
Út - 17:00
|
Ondřej Koštuřík / Pavel Martínek
|
Říčany tělocvična u Říčanského lesa
|
Děti 10-13let | ÚT 17:00-18:00 | 60min | Pavel Martínek

Ostrava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1438 St - 17:00 02.09.2020 Táňa Velgosová Ostrava- Vítkovice Začátečníci ženy | STŘ | 17: 00 | 90min | Táňa Velgosová |
St - 17:00
|
Táňa Velgosová
|
Ostrava- Vítkovice
|
Začátečníci ženy | STŘ | 17: 00 | 90min | Táňa Velgosová
#1437 Út-Čt - 17:30 03.09.2020 Táňa Velgosová / Aleš Plaček Ostrava- Vítkovice Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90min | Aleš Plaček, Táňa Velgosová |
Út-Čt - 17:30
|
Táňa Velgosová / Aleš Plaček
|
Ostrava- Vítkovice
|
Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90min | Aleš Plaček, Táňa Velgosová

Praha 4

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1409 Po-St - 18:45 23.09.2020 Jiří Stanislav Praha KRČ fitness action P1/P2 18:45 – 20:15 Po+STŘ Jiří Stanislav |
Po-St - 18:45
|
Jiří Stanislav
|
Praha KRČ fitness action
|
P1/P2 18:45 – 20:15 Po+STŘ Jiří Stanislav
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1408 St - 17:00 23.09.2020 Sára Bendová Praha KRČ fitness action Děti 8 – 11 let 17:00 – 18:00 STŘ Sára Bendová |
St - 17:00
|
Sára Bendová
|
Praha KRČ fitness action
|
Děti 8 – 11 let 17:00 – 18:00 STŘ Sára Bendová

Praha 6

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1422 Po-St - 19:30 21.09.2020 Karel Herzinger Praha Dejvice FTVS začátečníci P0/P1 19:30-21:00 PO+STŘ Karel Herzinger |
Po-St - 19:30
|
Karel Herzinger
|
Praha Dejvice FTVS
|
začátečníci P0/P1 19:30-21:00 PO+STŘ Karel Herzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1421 St - 18:30 23.09.2020 Karel Herzinger Praha Dejvice FTVS P1/P2 18:30 – 20:00 STŘ Karel Herzinger |
St - 18:30
|
Karel Herzinger
|
Praha Dejvice FTVS
|
P1/P2 18:30 – 20:00 STŘ Karel Herzinger

Šumperk

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1364 Út-Čt - 17:30 08.09.2020 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI nábor úterý 8.9.2020 17:30 8.9.2020 – 28.1.2021 začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník   |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI nábor úterý 8.9.2020 17:30 8.9.2020 – 28.1.2021 začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník  
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1365 St - 17:00 09.09.2020 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ DĚTI 9.9.2020 – 23.6.2020 Děti | STŘ | 17:00 | 60min | Jiří Nádvorník |
St - 17:00
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
DĚTI 9.9.2020 – 23.6.2020 Děti | STŘ | 17:00 | 60min | Jiří Nádvorník

Brandýs nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1353 Po-St - 20:30 07.09.2020 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.9 a 9.9.2020 od 20:30 hod PO+STŘ |
Po-St - 20:30
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.9 a 9.9.2020 od 20:30 hod PO+STŘ

Brno

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1354 Út-Čt - 20:00 07.07.2020 Filip Slunský Brno Tělocvična Gym&Joy DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.7.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 20:00 | 90min | Filip Slunský |
Út-Čt - 20:00
|
Filip Slunský
|
Brno Tělocvična Gym&Joy
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.7.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 20:00 | 90min | Filip Slunský

Hradec Králové

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1439 Po-St - 19:00 07.09.2020 Ondřej Koštuřík Hradec Králové Centrum nových sportů DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 7.9.2020 - 23.6.2021 Začátečníci | PO + STŘ | 19:00 | 90min | Ondřej Koštuřík |
Po-St - 19:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Hradec Králové Centrum nových sportů
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 7.9.2020 - 23.6.2021 Začátečníci | PO + STŘ | 19:00 | 90min | Ondřej Koštuřík

Jihlava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1367 Út-Čt - 18:45 08.09.2020 Tibor Tomášek Jihlava Kickbox Klub Reborn DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 8. 9. 2020 – 28. 1. 2021 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 18:45 | Tibor Tomášek |
Út-Čt - 18:45
|
Tibor Tomášek
|
Jihlava Kickbox Klub Reborn
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 8. 9. 2020 – 28. 1. 2021 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 18:45 | Tibor Tomášek

Liberec

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1368 Út-Čt - 20:00 15.09.2020 Otto Nagy Liberec TJ Lokomotiva Nábor 15.9 a 17.9.2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Otto Nagy |
Út-Čt - 20:00
|
Otto Nagy
|
Liberec TJ Lokomotiva
|
Nábor 15.9 a 17.9.2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Otto Nagy

Lysá nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1436 Út-Čt - 20:00 22.09.2020 Michal Vrátný Lysá nad Labem začátečníci P0/P1 20:00–21:30 ÚT - ČT Michal Vrátný |
Út-Čt - 20:00
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem
|
začátečníci P0/P1 20:00–21:30 ÚT - ČT Michal Vrátný

Mělník

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1355 Po-St - 20:00 14.09.2020 Filip Timbaris Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 14.9.2020 od 20:00 Začátečníci | PO + ST | 20:00 | 90 min | Jarda Doležal |
Po-St - 20:00
|
Filip Timbaris
|
Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 14.9.2020 od 20:00 Začátečníci | PO + ST | 20:00 | 90 min | Jarda Doležal

Mladá Boleslav

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1356 Út-Čt - 20:00 15.09.2020 Filip Timbaris / Otto Nagy Mladá Boleslav Tělocvična ZŠ DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 15.9.2020 od 20:00 Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris + Otto Nagy |
Út-Čt - 20:00
|
Filip Timbaris / Otto Nagy
|
Mladá Boleslav Tělocvična ZŠ
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 15.9.2020 od 20:00 Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris + Otto Nagy