Praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1657 Čt - 18:30 19.09.2022 Jakub Dražan Praha 2 Slovenská tělocvična Začátečníci P0/P1 18:30 , ČT 1xtýd, Jakub Dražan cena 1x90 3600Kč, student 3400Kč |
Čt - 18:30
|
Jakub Dražan
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
Začátečníci P0/P1 18:30 , ČT 1xtýd, Jakub Dražan cena 1x90 3600Kč, student 3400Kč
#1665 Po - 19:00 19.09.2022 Jiří Stanislav Praha 4 Krč - Fitness action Začátečníci P0/P1 19:00 – 20:30 , PO 1xtýd, Jiří Stanislav cen a 1x 90 3600Kč, student 3400Kč |
Po - 19:00
|
Jiří Stanislav
|
Praha 4 Krč - Fitness action
|
Začátečníci P0/P1 19:00 – 20:30 , PO 1xtýd, Jiří Stanislav cen a 1x 90 3600Kč, student 3400Kč
#1636 Po-St - 12:30 19.09.2022 Jan Kobliha Praha 1 Opatovická- “Národka” Začátečníci P0/P1 12:30 – 14:00 PO+STŘ Jan Kobliha 2x 90 min 6800Kč, Student 6400Kč |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
Začátečníci P0/P1 12:30 – 14:00 PO+STŘ Jan Kobliha 2x 90 min 6800Kč, Student 6400Kč
#1674 Po - 18:30 19.09.2022 Jan Kodeš Praha 13 Luka- Tiger Gym Začátečníci P0/P1 18:30 – 20:00 Pondělí 1xtýd , Jan Kodeš, cena 1x90 3600Kč, student 3400Kč |
Po - 18:30
|
Jan Kodeš
|
Praha 13 Luka- Tiger Gym
|
Začátečníci P0/P1 18:30 – 20:00 Pondělí 1xtýd , Jan Kodeš, cena 1x90 3600Kč, student 3400Kč
#1644 Po-St - 19:00 19.09.2022 Michal Široký Praha 1 Opatovická- “Národka” Začátečníci P0/P1 19:00 – 20:30 PO+STŘ , Michal Široký cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč |
Po-St - 19:00
|
Michal Široký
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
Začátečníci P0/P1 19:00 – 20:30 PO+STŘ , Michal Široký cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč
#1668 Po - 20:00 19.09.2022 Jakub Dražan Praha 5 Smíchov - SPŠ Začatečníci P0/P1 20:00 – 21:30 , PO 1xtýd , Jakub Dražan , cena 3600Kč |
Po - 20:00
|
Jakub Dražan
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Začatečníci P0/P1 20:00 – 21:30 , PO 1xtýd , Jakub Dražan , cena 3600Kč
#1653 Po - 20:00 19.09.2022 Jan Svěcený Praha 2 Slovenská tělocvična Začátečníci P0/P1 20:00 – 21:30 , PO 1xtýd Jan Svěcený 1x90 min 3600Kč/ student 3400Kč |
Po - 20:00
|
Jan Svěcený
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
Začátečníci P0/P1 20:00 – 21:30 , PO 1xtýd Jan Svěcený 1x90 min 3600Kč/ student 3400Kč
#1686 Út - 19:15 20.09.2022 Pavel Novotny Praha 8 Ládví- Kobylisy Začátečníci P0/P1 19:15 – 21:15, ÚT 1x120min, Pavel Novotný |
Út - 19:15
|
Pavel Novotny
|
Praha 8 Ládví- Kobylisy
|
Začátečníci P0/P1 19:15 – 21:15, ÚT 1x120min, Pavel Novotný
#1672 Út-Čt - 19:40 20.09.2022 Karel Herzinger Praha 5 Smíchov - SPŠ Začátečníci 19:40 , ÚT+ČT Karel Herzinger , cena 2x90min 6800Kč |
Út-Čt - 19:40
|
Karel Herzinger
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Začátečníci 19:40 , ÚT+ČT Karel Herzinger , cena 2x90min 6800Kč
#1637 Út-Čt - 07:30 20.09.2022 František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” Začátečníci P0/P1 07:30 – 09:00 ÚT+ČT František Hozlinger 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč |
Út-Čt - 07:30
|
František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
Začátečníci P0/P1 07:30 – 09:00 ÚT+ČT František Hozlinger 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč
#1638 Út - 12:30 20.09.2022 František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” Začátečníci P0/P1 12:30 –14:00 , ÚT 1x týd, František Hozlinger 1x90 min 3600Kč, student 3400Kč |
Út - 12:30
|
František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
Začátečníci P0/P1 12:30 –14:00 , ÚT 1x týd, František Hozlinger 1x90 min 3600Kč, student 3400Kč
#1663 St - 19:00 21.09.2022 Šimon Černý Praha 4 Chodov-Donovalská P0/P1/P2 19:00 – 20:30, STŘ 1xtýd, Šimon Černý cena 3600Kč, student 3400Kč |
St - 19:00
|
Šimon Černý
|
Praha 4 Chodov-Donovalská
|
P0/P1/P2 19:00 – 20:30, STŘ 1xtýd, Šimon Černý cena 3600Kč, student 3400Kč
#1681 St - 18:45 21.09.2022 Hugo Kysilka Praha 7 Holešovice - Letohradská Začátečníci P0/P1 18:45 – 20:15, STŘ 1xtýd, Hugo Kysilka , cena 1x90 min 3600Kč |
St - 18:45
|
Hugo Kysilka
|
Praha 7 Holešovice - Letohradská
|
Začátečníci P0/P1 18:45 – 20:15, STŘ 1xtýd, Hugo Kysilka , cena 1x90 min 3600Kč
#1677 St - 20:00 21.09.2022 Karel Herzinger Praha 6 Dejvice - FTVS Začátečníci P0/P1 20:00 – 21:30 , STŘ 1xtýd, Karel Herzinger cena 1x 90min 3600Kč |
St - 20:00
|
Karel Herzinger
|
Praha 6 Dejvice - FTVS
|
Začátečníci P0/P1 20:00 – 21:30 , STŘ 1xtýd, Karel Herzinger cena 1x 90min 3600Kč
#1635 St - 07:30 21.09.2022 Jan Kobliha Praha 1 Opatovická- “Národka” Začátečníci P0/P1 7:30-9:00/ STŘ 1xtýd / Jan Kobliha 1x90min 3600Kč |
St - 07:30
|
Jan Kobliha
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
Začátečníci P0/P1 7:30-9:00/ STŘ 1xtýd / Jan Kobliha 1x90min 3600Kč
#1661 St - 18:00 21.09.2022 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ Začátečníci P0/P1 18:00-20:00, STŘ 1xt120min, František Hozlinger |
St - 18:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
Začátečníci P0/P1 18:00-20:00, STŘ 1xt120min, František Hozlinger
#1649 Pá - 19:00 23.09.2022 František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” Začátečníci P0/P1 19:00–20:30 , PÁ František Hozlinger |
Pá - 19:00
|
František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
Začátečníci P0/P1 19:00–20:30 , PÁ František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1652 Po-St - 18:30 19.09.2022 Jan Svěcený Praha 2 Slovenská tělocvična P1/P2/P3 18:30 – 20:00 , PO+STŘ , Jan Svěcený cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč |
Po-St - 18:30
|
Jan Svěcený
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
P1/P2/P3 18:30 – 20:00 , PO+STŘ , Jan Svěcený cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč
#1680 Út - 19:00 20.09.2022 Jan Kodeš Praha 7 Holešovice - Letohradská P1/P2 19:00-21:00 , ÚT 1x120min, Jan Kodeš |
Út - 19:00
|
Jan Kodeš
|
Praha 7 Holešovice - Letohradská
|
P1/P2 19:00-21:00 , ÚT 1x120min, Jan Kodeš
#1656 Út - 20:30 20.09.2022 Jakub Dražan Praha 2 Slovenská tělocvična P1/P2 20:30 – 22:00, ÚT 1x týd , Jakub Dražan sk.1656 cena 3600Kč, studentu3400Kč |
Út - 20:30
|
Jakub Dražan
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
P1/P2 20:30 – 22:00, ÚT 1x týd , Jakub Dražan sk.1656 cena 3600Kč, studentu3400Kč
#1663 St - 19:00 21.09.2022 Šimon Černý Praha 4 Chodov-Donovalská P0/P1/P2 19:00 – 20:30, STŘ 1xtýd, Šimon Černý cena 3600Kč, student 3400Kč |
St - 19:00
|
Šimon Černý
|
Praha 4 Chodov-Donovalská
|
P0/P1/P2 19:00 – 20:30, STŘ 1xtýd, Šimon Černý cena 3600Kč, student 3400Kč
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1652 Po-St - 18:30 19.09.2022 Jan Svěcený Praha 2 Slovenská tělocvična P1/P2/P3 18:30 – 20:00 , PO+STŘ , Jan Svěcený cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč |
Po-St - 18:30
|
Jan Svěcený
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
P1/P2/P3 18:30 – 20:00 , PO+STŘ , Jan Svěcený cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč
#1667 Po-St - 18:30 19.09.2022 Jakub Dražan Praha 5 Smíchov - SPŠ P2/P3 18:30 – 20:00 PO+STŘ, Jakub Dražan , cena 2x90min 6800Kč, student 6400Kč |
Po-St - 18:30
|
Jakub Dražan
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
P2/P3 18:30 – 20:00 PO+STŘ, Jakub Dražan , cena 2x90min 6800Kč, student 6400Kč
#1676 Po - 20:00 19.09.2022 Karel Herzinger Praha 6 Dejvice - FTVS P2/P3 20:00 – 21:30 , PO 1xtýd, Karel Herzinger cena 1x90min 3600Kč |
Po - 20:00
|
Karel Herzinger
|
Praha 6 Dejvice - FTVS
|
P2/P3 20:00 – 21:30 , PO 1xtýd, Karel Herzinger cena 1x90min 3600Kč
#1646 Po-St - 20:30 19.09.2022 Michal Široký Praha 1 Opatovická- “Národka” P2/P3 20:30 – 22:00 PO+STŘ Michal Široký cena 6800kč, student 6400Kč |
Po-St - 20:30
|
Michal Široký
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
P2/P3 20:30 – 22:00 PO+STŘ Michal Široký cena 6800kč, student 6400Kč
#1666 St - 19:00 21.09.2022 Jiří Stanislav Praha 4 Krč - Fitness action P2/P3 19:00 – 20:30 , STŘ 1xtýd,Jiří Stanislav , cena 1x90min 3600Kč |
St - 19:00
|
Jiří Stanislav
|
Praha 4 Krč - Fitness action
|
P2/P3 19:00 – 20:30 , STŘ 1xtýd,Jiří Stanislav , cena 1x90min 3600Kč
#1647 Pá - 16:30 23.09.2022 František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” P2/P3 16:30 -18:00 , PÁ, František Hozlinger cena 3600kč, student 3400Kč |
Pá - 16:30
|
František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
P2/P3 16:30 -18:00 , PÁ, František Hozlinger cena 3600kč, student 3400Kč
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1642 Po-St - 17:30 19.09.2022 Michal Široký Praha 1 Opatovická- “Národka” P3/P4 17:30 – 19:00 PO+STŘ , Michal Široký cena 2x90min 6800Kč, student 6400Kč |
Po-St - 17:30
|
Michal Široký
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
P3/P4 17:30 – 19:00 PO+STŘ , Michal Široký cena 2x90min 6800Kč, student 6400Kč
#1671 Út-Čt - 18:10 20.09.2022 Karel Herzinger Praha 5 Smíchov - SPŠ P3/P4 18:010 – 19:40 , ÚT+ČT , Karel Herzinger |
Út-Čt - 18:10
|
Karel Herzinger
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
P3/P4 18:010 – 19:40 , ÚT+ČT , Karel Herzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1660 Po - 18:00 19.09.2022 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ P4/P5 18:00-20:00, PO 1xtýd 120min, František Hozlinger, cena 4800Kč, student 4500Kč |
Po - 18:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
P4/P5 18:00-20:00, PO 1xtýd 120min, František Hozlinger, cena 4800Kč, student 4500Kč
#1643 Út-Čt - 17:30 20.09.2022 Jan Kobliha Praha 1 Opatovická- “Národka” P4/P5 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Jan Kobliha cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
P4/P5 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Jan Kobliha cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1660 Po - 18:00 19.09.2022 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ P4/P5 18:00-20:00, PO 1xtýd 120min, František Hozlinger, cena 4800Kč, student 4500Kč |
Po - 18:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
P4/P5 18:00-20:00, PO 1xtýd 120min, František Hozlinger, cena 4800Kč, student 4500Kč
#1643 Út-Čt - 17:30 20.09.2022 Jan Kobliha Praha 1 Opatovická- “Národka” P4/P5 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Jan Kobliha cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
P4/P5 17:30 – 19:00 ÚT+ČT Jan Kobliha cena 2x90 min 6800Kč, student 6400Kč
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1655 Út - 19:00 20.09.2022 Jakub Dražan Praha 2 Slovenská tělocvična STARÁ GARDA 19:00 , ÚT 1xtýd, Jakub Dražan |
Út - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
STARÁ GARDA 19:00 , ÚT 1xtýd, Jakub Dražan
#1645 Út-Čt - 19:00 20.09.2022 Jan Kobliha Praha 1 Opatovická- “Národka” STARÁ GARDA 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Jan Kobliha cena 2x90 min 6800, student 6400 |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
STARÁ GARDA 19:00 – 20:30 ÚT+ČT Jan Kobliha cena 2x90 min 6800, student 6400
#1678 Út - 18:30 20.09.2022 Hugo Kysilka Praha 7 Holešovice - Dělnická ÚT 1xtýd 18:30 STARÁ GARDA, Hugo Kysilka, cena 1x90 3600Kč, student 3400Kč |
Út - 18:30
|
Hugo Kysilka
|
Praha 7 Holešovice - Dělnická
|
ÚT 1xtýd 18:30 STARÁ GARDA, Hugo Kysilka, cena 1x90 3600Kč, student 3400Kč
#1669 St - 20:00 21.09.2022 Jakub Dražan Praha 5 Smíchov - SPŠ STARÁ GARDA 20:00 – 21:30 , STŘ 1xtýd Jakub Dražan , cena 1x90 3600Kč |
St - 20:00
|
Jakub Dražan
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
STARÁ GARDA 20:00 – 21:30 , STŘ 1xtýd Jakub Dražan , cena 1x90 3600Kč
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1659 Po-St - 17:00 12.09.2022 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ JUNIOŘI 17:00-18:00 , PO+STŘ , František Hozlinger |
Po-St - 17:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
JUNIOŘI 17:00-18:00 , PO+STŘ , František Hozlinger
#1685 Út - 18:15 13.09.2022 Pavel Novotny Praha 8 Ládví- Kobylisy Děti 10 – 14let 18:15 – 19:15 , ÚT , Pavel Novotný |
Út - 18:15
|
Pavel Novotny
|
Praha 8 Ládví- Kobylisy
|
Děti 10 – 14let 18:15 – 19:15 , ÚT , Pavel Novotný
#1670 Út - 17:10 13.09.2022 Karel Herzinger Praha 5 Smíchov - SPŠ Děti 8 – 11 let 17:10– 18:10 , ÚT, Karel Herzinger , cena 2800Kč |
Út - 17:10
|
Karel Herzinger
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Děti 8 – 11 let 17:10– 18:10 , ÚT, Karel Herzinger , cena 2800Kč
#1664 St - 17:00 14.09.2022 Monika Hrusova Praha 4 Krč - Fitness action Děti 8 – 11let 17:00 – 18:00, STŘ, Anna Reyttová sk1664, cena 2800Kč |
St - 17:00
|
Monika Hrusova
|
Praha 4 Krč - Fitness action
|
Děti 8 – 11let 17:00 – 18:00, STŘ, Anna Reyttová sk1664, cena 2800Kč
#1658 St - 16:00 14.09.2022 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ Děti 10 – 13 16:00 – 17:00, STŘ , František Hozlinger , cena 2800Kč |
St - 16:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
Děti 10 – 13 16:00 – 17:00, STŘ , František Hozlinger , cena 2800Kč
#1683 St - 17:30 14.09.2022 Pavel Ditmar Praha 7 Karlín Děti 10 – 14 17:30 – 18:30 , STŘ Pavel Ditmar , cena 2800Kč |
St - 17:30
|
Pavel Ditmar
|
Praha 7 Karlín
|
Děti 10 – 14 17:30 – 18:30 , STŘ Pavel Ditmar , cena 2800Kč
#1687 St - 16:15 14.09.2022 Anna Reyttova Praha 10 - Sportcentrum Děti 6 – 10 16:15-17:15 STŘ , cena 2800Kč/ rezidenti P10 zdarma |
St - 16:15
|
Anna Reyttova
|
Praha 10 - Sportcentrum
|
Děti 6 – 10 16:15-17:15 STŘ , cena 2800Kč/ rezidenti P10 zdarma
#1682 St - 16:30 14.09.2022 Pavel Ditmar Praha 7 Karlín Děti 7 – 10 16:30 – 17:30 , STŘ Pavel Ditmar , cena 2800Kč |
St - 16:30
|
Pavel Ditmar
|
Praha 7 Karlín
|
Děti 7 – 10 16:30 – 17:30 , STŘ Pavel Ditmar , cena 2800Kč
#1650 St - 17:30 14.09.2022 Anna Reyttova Praha 2 Slovenská tělocvična Děti 8 – 10 17:30 – 18:30 STŘ , cena 2800Kč |
St - 17:30
|
Anna Reyttova
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
Děti 8 – 10 17:30 – 18:30 STŘ , cena 2800Kč
#1662 St - 18:00 14.09.2022 Šimon Černý Praha 4 Chodov-Donovalská Děti 8-11 18:00-19:00 STŘ , cena 2800Kč, Šimon Černý instruktor |
St - 18:00
|
Šimon Černý
|
Praha 4 Chodov-Donovalská
|
Děti 8-11 18:00-19:00 STŘ , cena 2800Kč, Šimon Černý instruktor
#1679 Čt - 17:00 15.09.2022 Pavel Ditmar Praha 7 Holešovice - Dělnická Děti 9-11let 17:00 – 18:00 , ČT Pavel Ditmar , cena 2800Kč |
Čt - 17:00
|
Pavel Ditmar
|
Praha 7 Holešovice - Dělnická
|
Děti 9-11let 17:00 – 18:00 , ČT Pavel Ditmar , cena 2800Kč
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1641 Út-Čt - 16:30 13.09.2022 Jiří Stanislav / František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” JUNI 14-17let 16:30-17:30 , ÚT+ČT , Stanislav/Hozlinger sk.1641 2x týdně 4200Kč |
Út-Čt - 16:30
|
Jiří Stanislav / František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
JUNI 14-17let 16:30-17:30 , ÚT+ČT , Stanislav/Hozlinger sk.1641 2x týdně 4200Kč
#1634 Po - 07:30 19.09.2022 Jan Kobliha Praha 1 Opatovická- “Národka” G2 7:30-9:00 Pondělí 1xtýd / Jan Kobliha |
Po - 07:30
|
Jan Kobliha
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
G2 7:30-9:00 Pondělí 1xtýd / Jan Kobliha
#1654 St - 20:00 21.09.2022 Jan Svěcený / Ondřej Moravec Praha 2 Slovenská tělocvična FIGHTING 20:00 90 min , STŘ 1xtýd , Jan Svěcený, Ondřej Moravec, cena 5400kc |
St - 20:00
|
Jan Svěcený / Ondřej Moravec
|
Praha 2 Slovenská tělocvična
|
FIGHTING 20:00 90 min , STŘ 1xtýd , Jan Svěcený, Ondřej Moravec, cena 5400kc
#1675 St - 18:00 21.09.2022 Karel Herzinger Praha 13 Luka- Tiger Gym P1/2 mírně ookročilíi 18:00 – 19:30 , STŘ 1xtýd , Karel Herzinger cena 1x90 min 3600Kč |
St - 18:00
|
Karel Herzinger
|
Praha 13 Luka- Tiger Gym
|
P1/2 mírně ookročilíi 18:00 – 19:30 , STŘ 1xtýd , Karel Herzinger cena 1x90 min 3600Kč
#1684 St - 18:30 21.09.2022 Lucie Koštířová Praha 7 Karlín Ženy Začátečnice 18:30 – 20:30, STŘ 1x120min , Lucie Koštířová |
St - 18:30
|
Lucie Koštířová
|
Praha 7 Karlín
|
Ženy Začátečnice 18:30 – 20:30, STŘ 1x120min , Lucie Koštířová
#1639 Čt - 12:30 22.09.2022 František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” G1 12:30 –14:00 , ČT 1x týd , František Hozlinger |
Čt - 12:30
|
František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
G1 12:30 –14:00 , ČT 1x týd , František Hozlinger
#1648 Pá - 18:00 23.09.2022 František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” COMBAT 18:00-19:00 , PÁ, František Hozlinger cena 3600Kč, student 3400Kč |
Pá - 18:00
|
František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
COMBAT 18:00-19:00 , PÁ, František Hozlinger cena 3600Kč, student 3400Kč

Olomouc

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1693 Út-Čt - 17:30 06.09.2022 Jiří Nádvorník Olomouc SŠ logistiky a chemie začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník Nábor úterý 6.9.2022 17:30 6.9.2022 – 31.1.2023 |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Olomouc SŠ logistiky a chemie
|
začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník Nábor úterý 6.9.2022 17:30 6.9.2022 – 31.1.2023
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1689 Po - 17:00 12.09.2022 Není vyplněno / martina horáková Olomouc Božetěchova děti 9 – 12 let (K1) | PO | 17:00 |  60min| Ing.Michal Krivianski |
Po - 17:00
|
Není vyplněno / martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
děti 9 – 12 let (K1) | PO | 17:00 |  60min| Ing.Michal Krivianski
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1690 St - 16:00 14.09.2022 Není vyplněno / martina horáková Olomouc Božetěchova d 13 let (J1) | STŘ | 16:00 | 60min | Tomáš Andrle |
St - 16:00
|
Není vyplněno / martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
d 13 let (J1) | STŘ | 16:00 | 60min | Tomáš Andrle

Lysá nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1699 Čt - 19:00 14.09.2022 Michal Vrátný Lysá nad Labem Začátečníci P0/P1 |
Čt - 19:00
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem
|
Začátečníci P0/P1
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1700 Út-Čt - 20:00 13.09.2022 Michal Vrátný Lysá nad Labem Mírně pokročilí (P1/P2/P3) |
Út-Čt - 20:00
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem
|
Mírně pokročilí (P1/P2/P3)
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1700 Út-Čt - 20:00 13.09.2022 Michal Vrátný Lysá nad Labem Mírně pokročilí (P1/P2/P3) |
Út-Čt - 20:00
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem
|
Mírně pokročilí (P1/P2/P3)

Plzeň

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1697 Po-St - 17:00 12.09.2022 Jan Votava Plzeň sál Černice Začátečníci | PO+ST | 17:00-18:30 (90min) | Jan Votava |
Po-St - 17:00
|
Jan Votava
|
Plzeň sál Černice
|
Začátečníci | PO+ST | 17:00-18:30 (90min) | Jan Votava
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1698 St - 16:00 14.09.2022 Jan Votava Plzeň sál Černice Děti 8-14 let | STŘ | 16:00-17:00 (60min) | Jakub Lindauer, Jan Votava |
St - 16:00
|
Jan Votava
|
Plzeň sál Černice
|
Děti 8-14 let | STŘ | 16:00-17:00 (60min) | Jakub Lindauer, Jan Votava

Šumperk

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1691 Út-Čt - 17:30 08.09.2022 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ Nábor čtvrtek 8.9.2022 17:30 8.9.2022 – 31.1.2023 začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
Nábor čtvrtek 8.9.2022 17:30 8.9.2022 – 31.1.2023 začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1692 St - 17:00 07.09.2022 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ Nábor středa 7.9.2022 17:00 7.9.2022 – 25.1.2023 Přihlašování ZDE – děti | STŘ | 17:00 | 60 min | Jiří Nádvorník |
St - 17:00
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
Nábor středa 7.9.2022 17:00 7.9.2022 – 25.1.2023 Přihlašování ZDE – děti | STŘ | 17:00 | 60 min | Jiří Nádvorník

Brandýs nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1703 Po - 19:00 05.09.2022 Šimon Černý Brandýs tělocvična FTA Nábor 05.09.2022 od 19:00 hod PO kurz 5.9.2022 – 31.12.2022 |
Po - 19:00
|
Šimon Černý
|
Brandýs tělocvična FTA
|
Nábor 05.09.2022 od 19:00 hod PO kurz 5.9.2022 – 31.12.2022

Jihlava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1633 Út-Čt - 18:45 13.09.2022 Tibor Tomášek Jihlava Kickbox Klub Reborn DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 13. 9. 2022 – 31. 1. 2023 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 18:45 | Tibor Tomášek |
Út-Čt - 18:45
|
Tibor Tomášek
|
Jihlava Kickbox Klub Reborn
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 13. 9. 2022 – 31. 1. 2023 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 18:45 | Tibor Tomášek

Mladá Boleslav

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1696 Út-Čt - 20:00 20.09.2022 Filip Timbaris / Otto Nagy Mladá Boleslav Tělocvična ZŠ Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris + Otto Nagy |
Út-Čt - 20:00
|
Filip Timbaris / Otto Nagy
|
Mladá Boleslav Tělocvična ZŠ
|
Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris + Otto Nagy

Mohelnice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1694 Po-St - 17:30 05.09.2022 Martin Kučera Mohelnice Nábor 5.9.2022 v 17:30 Termíny semestru: 5.9.2022 – 30.1.2023 |
Po-St - 17:30
|
Martin Kučera
|
Mohelnice
|
Nábor 5.9.2022 v 17:30 Termíny semestru: 5.9.2022 – 30.1.2023

Ostrava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1704 Út-Čt - 18:00 04.10.2022 Aleš Plaček / Táňa Velgosová Ostrava- Vítkovice Nábor čtvrtek 4.10.2022 v 18:00 Začátečníci | ÚT+ČT | 18:00 | 90min | Aleš Plaček, |
Út-Čt - 18:00
|
Aleš Plaček / Táňa Velgosová
|
Ostrava- Vítkovice
|
Nábor čtvrtek 4.10.2022 v 18:00 Začátečníci | ÚT+ČT | 18:00 | 90min | Aleš Plaček,

Roudnice nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1702 Po-St - 18:00 28.09.2022 Michal Doležal Roudnice Tělocvična gymnázia Začátečníci | Malá tělocvična | PO+ST | 18:00 | 90min |
Po-St - 18:00
|
Michal Doležal
|
Roudnice Tělocvična gymnázia
|
Začátečníci | Malá tělocvična | PO+ST | 18:00 | 90min

Trutnov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1695 Po-St - 18:00 19.09.2022 Tomáš Bečka Trutnov- Trifit gym pondělí 19.9.2022 od 18:00 začátečníci :PO/P1 PO+ST |od 18:00h | 60 min/ Tomáš Bečka |
Po-St - 18:00
|
Tomáš Bečka
|
Trutnov- Trifit gym
|
pondělí 19.9.2022 od 18:00 začátečníci :PO/P1 PO+ST |od 18:00h | 60 min/ Tomáš Bečka