praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1170 Po-St - 17:30 23.09.2019 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 17:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
#1184 Po-St - 18:00 23.09.2019 David Hodyc Tělocvična Modřany ZAČÁTEČNICI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 18:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
ZAČÁTEČNICI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc
#1176 Út - 19:00 24.09.2019 Pavel Novotny Tělocvična Holešovice Letohradská 24.9.2019- 4.2.2020 Začátečníci P0/P1 |ÚT 19:00 (120min) | |
Út - 19:00
|
Pavel Novotny
|
Tělocvična Holešovice Letohradská
|
24.9.2019- 4.2.2020 Začátečníci P0/P1 |ÚT 19:00 (120min) |
#1164 Út-Čt - 17:30 24.09.2019 Petr Polacek Tělocvična Smíchov SPŠ Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Petr Poláček |
Út-Čt - 17:30
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Petr Poláček
#1181 Út-Čt - 20:00 24.09.2019 Přemysl Kluge Tělocvična Chodov ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | út 20:00 a čt 20:00 (90min) | Přemysl Kluge |
Út-Čt - 20:00
|
Přemysl Kluge
|
Tělocvična Chodov
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | út 20:00 a čt 20:00 (90min) | Přemysl Kluge
#1152 Út-Čt - 17:30 24.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
#1177 Út-Čt - 19:30 24.09.2019 Karel Herzinger Tělocvična Ládví- Kobylisy ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| |
Út-Čt - 19:30
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)|
#1163 Út-Čt - 20:30 24.09.2019 Jan Svěcený Tělocvična Smíchov SPŠ ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jan Svěcený |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Svěcený
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jan Svěcený
#1169 Út-Čt - 20:30 24.09.2019 Vojtěch Toman Tělocvična Slovenská ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Vojtěch Toman |
Út-Čt - 20:30
|
Vojtěch Toman
|
Tělocvična Slovenská
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Vojtěch Toman
#1149 Út-Čt - 07:30 24.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Národní ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger |
Út-Čt - 07:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
#1151 Út-Čt - 20:30 24.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
#1150 Út-Čt - 12:00 24.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Národní ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 |ÚT+ ČT | 12:00 (60min) | František Hozlinger |
Út-Čt - 12:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 Začátečníci P0/P1 |ÚT+ ČT | 12:00 (60min) | František Hozlinger
#1160 Pá - 18:30 18.10.2019 František Hozlinger Tělocvična Národní Začátečníci P0/1 18.10.2019- 7.2.2020 1x týdně | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci P0/1 18.10.2019- 7.2.2020 1x týdně | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1190 Po-St - 18:30 23.09.2019 Michal Široký Tělocvična Londýnská POKROČILÍ P1/P2 | PO + ST |pondělí 18:30 (75min), středa 18:30 (105min) | Široký |
Po-St - 18:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Londýnská
|
POKROČILÍ P1/P2 | PO + ST |pondělí 18:30 (75min), středa 18:30 (105min) | Široký
#1153 Po-St - 17:30 23.09.2019 Jan Balvín Tělocvična Národní POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Mírně pokročilí P1/P2 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín |
Po-St - 17:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Mírně pokročilí P1/P2 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín
#1154 Po-St - 20:30 23.09.2019 Michal Široký Tělocvična Národní POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Mírně pokročilí P1/P2 | PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký |
Po-St - 20:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Národní
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Mírně pokročilí P1/P2 | PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1171 Po-St - 20:30 23.09.2019 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská 23.9.2019- 5.2.2020 POKROČILÍ P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
23.9.2019- 5.2.2020 POKROČILÍ P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
#1182 Po-St - 20:00 23.09.2019 Tomáš Kadlec Tělocvična Chodov Jedenáctka POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:00 (90min)| Kadlec Tomáš |
Po-St - 20:00
|
Tomáš Kadlec
|
Tělocvična Chodov Jedenáctka
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:00 (90min)| Kadlec Tomáš
#1165 Po-St - 20:30 23.09.2019 Petr Polacek Tělocvična Smíchov SPŠ POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček |
Po-St - 20:30
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček
#1155 Po-St - 07:00 23.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilíi P2/P3 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilíi P2/P3 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha
#1191 Čt - 16:45 26.09.2019 Jiří Stanislav Tělocvična Londýnská 26.9.2019- 6.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 |ČT 16:45 (90min) | 1x týdně Jiří Stanislav |
Čt - 16:45
|
Jiří Stanislav
|
Tělocvična Londýnská
|
26.9.2019- 6.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 |ČT 16:45 (90min) | 1x týdně Jiří Stanislav
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1156 Po-St - 12:30 23.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
#1166 Po-St - 17:30 23.09.2019 Jan Votava Tělocvična Smíchov SPŠ Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Jan Votava |
Po-St - 17:30
|
Jan Votava
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Jan Votava
#1183 Po-St - 20:00 23.09.2019 David Hodyc Tělocvična Podolí POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Podolí
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc
#1178 Čt - 18:00 24.09.2019 Karel Herzinger Tělocvična Ládví- Kobylisy POKROČILÍ 24.9.2019- 6.2.2020 Pokočilí P4/P5 | ČT | 18:00 (90min)| 1x týdně |
Čt - 18:00
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
POKROČILÍ 24.9.2019- 6.2.2020 Pokočilí P4/P5 | ČT | 18:00 (90min)| 1x týdně
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1157 Po-St - 08:00 23.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní Pokročilí P5/G1 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G1 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
#1156 Po-St - 12:30 23.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
#1166 Po-St - 17:30 23.09.2019 Jan Votava Tělocvična Smíchov SPŠ Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Jan Votava |
Po-St - 17:30
|
Jan Votava
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Jan Votava
#1183 Po-St - 20:00 23.09.2019 David Hodyc Tělocvična Podolí POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Podolí
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc
#1178 Čt - 18:00 24.09.2019 Karel Herzinger Tělocvična Ládví- Kobylisy POKROČILÍ 24.9.2019- 6.2.2020 Pokočilí P4/P5 | ČT | 18:00 (90min)| 1x týdně |
Čt - 18:00
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
POKROČILÍ 24.9.2019- 6.2.2020 Pokočilí P4/P5 | ČT | 18:00 (90min)| 1x týdně
#1161 Pá - 16:00 27.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Národní Pokročilí P3-4/P5 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P3-4/P5 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1157 Po-St - 08:00 23.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní Pokročilí P5/G1 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G1 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
#1167 Po-St - 19:00 23.09.2019 Jakub Dražan Tělocvična Smíchov SPŠ Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
#1158 Po-St - 19:00 23.09.2019 Jan Balvín Tělocvična Národní Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín |
Po-St - 19:00
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín
#1168 Út-Čt - 19:00 24.09.2019 Ondřej Malcik Tělocvična Smíchov SPŠ 24.9.2019- 6.2.2020 Pokročilí G1/G2 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Malčík Ondřej |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
24.9.2019- 6.2.2020 Pokročilí G1/G2 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Malčík Ondřej
#1159 Út-Čt - 19:00 24.09.2019 Jan Kobliha Tělocvična Národní 24.9.2019- 6.2.2020 Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
24.9.2019- 6.2.2020 Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1137 Po - 17:30 16.09.2019 Tomoko Savelyeva Tělocvična Londýnská 16.9. 2019 - 3.2. 2020 Třída pro děti 9 – 11 let | PO | 17:30 | 60min | Tomoko Savelyeva |
Po - 17:30
|
Tomoko Savelyeva
|
Tělocvična Londýnská
|
16.9. 2019 - 3.2. 2020 Třída pro děti 9 – 11 let | PO | 17:30 | 60min | Tomoko Savelyeva
#1135 Po - 16:00 16.09.2019 Tomoko Savelyeva Sportcentrum 10 KAPACITA JIŽ NAPLNĚNA 16.9. 2019 - 3.2. 2020 Třída pro děti 10 – 14 let | PO | 16:00 | 60min | Tomoko Saveleyva |
Po - 16:00
|
Tomoko Savelyeva
|
Sportcentrum 10
|
KAPACITA JIŽ NAPLNĚNA 16.9. 2019 - 3.2. 2020 Třída pro děti 10 – 14 let | PO | 16:00 | 60min | Tomoko Saveleyva
#1131 Út - 18:00 17.09.2019 Karel Herzinger Tělocvična Ládví- Kobylisy 17.9. 2019 - 4.2. 2020 Třída pro děti 7– 10 let | ÚT | 18:00 | 45min | Karel Herzinger |
Út - 18:00
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
17.9. 2019 - 4.2. 2020 Třída pro děti 7– 10 let | ÚT | 18:00 | 45min | Karel Herzinger
#1127 Út - 16:45 17.09.2019 Michal Široký Tělocvična Smíchov SPŠ Třída pro děti 10 – 13 let | ÚT | 16:45 | 45min |
Út - 16:45
|
Michal Široký
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Třída pro děti 10 – 13 let | ÚT | 16:45 | 45min
#1132 Út - 18:45 17.09.2019 Karel Herzinger Tělocvična Ládví- Kobylisy Třída pro děti 11 – 14 let | ÚT | 18:45 | 45min | |
Út - 18:45
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
Třída pro děti 11 – 14 let | ÚT | 18:45 | 45min |
#1129 St - 17:30 18.09.2019 Pavel Ditmar Tělocvična Karlín 18.9. 2019 - 5.2. 2020 Třída pro děti 8 – 10 let | STŘ | 17:30 | 45min | Pavel Ditmar |
St - 17:30
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Karlín
|
18.9. 2019 - 5.2. 2020 Třída pro děti 8 – 10 let | STŘ | 17:30 | 45min | Pavel Ditmar
#1133 St - 17:00 18.09.2019 Tomoko Savelyeva Tělocvična Modřany 18.9. 2019 - 5.2.2020 Třída pro děti 9 – 12 let | STŘ | 17:00 | 60min | Tomoko Saveleyva |
St - 17:00
|
Tomoko Savelyeva
|
Tělocvična Modřany
|
18.9. 2019 - 5.2.2020 Třída pro děti 9 – 12 let | STŘ | 17:00 | 60min | Tomoko Saveleyva
#1124 Čt - 18:00 19.09.2019 Sára Bendová Tělocvična Slovenská Třída pro děti 10 – 13 let | ČT | 18:00 | 45min | Sára Bendová |
Čt - 18:00
|
Sára Bendová
|
Tělocvična Slovenská
|
Třída pro děti 10 – 13 let | ČT | 18:00 | 45min | Sára Bendová
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1172 Po-St - 19:00 23.09.2019 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 19:00
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1213 St - 16:30 18.09.2019 Karel Herzinger Tělocvična Chodov Dětí středa 16:30-17:30 |
St - 16:30
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Chodov
|
Dětí středa 16:30-17:30
#1209 Út-Čt - 13:00 23.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Národní P2/3 60 min 13:00-14:00 |
Út-Čt - 13:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
P2/3 60 min 13:00-14:00
#1173 Út-Čt - 19:00 24.09.2019 Jakub Dražan / Michal Otipka Tělocvična Slovenská 24.9.2019- 6.2.2020 Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan |
Út-Čt - 19:00
|
Jakub Dražan / Michal Otipka
|
Tělocvična Slovenská
|
24.9.2019- 6.2.2020 Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan
#1185 St - 19:15 25.09.2019 Lucie Koštířová Tělocvična Karlín TŘÍDA PRO ŽENY 25.9.2019- 5.2.2020 Třída pro ženy | STŘ | 19:15(120min) |Koštířová |
St - 19:15
|
Lucie Koštířová
|
Tělocvična Karlín
|
TŘÍDA PRO ŽENY 25.9.2019- 5.2.2020 Třída pro ženy | STŘ | 19:15(120min) |Koštířová
#1162 Pá - 17:30 27.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Národní COMBAT TŘÍDA 27.9.2019- 7.2. 2020 1x týdně Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger |
Pá - 17:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
COMBAT TŘÍDA 27.9.2019- 7.2. 2020 1x týdně Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

Olomouc

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1204 Út-Čt - 17:30 17.09.2019 Jiří Nádvorník Olomouc SŠ logistiky a chemie Začátečníci |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Olomouc SŠ logistiky a chemie
|
Začátečníci
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1196 St - 16:00 25.09.2019 martina horáková Olomouc Božetěchova 25.9.2019 – 10.6.2020 Přihlašování ZDE: 13 – 15 let (JUNIOŘI - J1) | ST | 16:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda |
St - 16:00
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
25.9.2019 – 10.6.2020 Přihlašování ZDE: 13 – 15 let (JUNIOŘI - J1) | ST | 16:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1194 Po - 16:15 23.09.2019 martina horáková Olomouc Božetěchova 23.9.2019 - 8.6.2020 Přihlašování ZDE: 6 – 8 let (KIDDY) | PO| 16:15 | 45min | Michal Vejvoda , Martina Horáková |
Po - 16:15
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
23.9.2019 - 8.6.2020 Přihlašování ZDE: 6 – 8 let (KIDDY) | PO| 16:15 | 45min | Michal Vejvoda , Martina Horáková
#1195 Po - 17:00 23.09.2019 martina horáková Olomouc Božetěchova Přihlašování ZDE: 9 – 12 let (KIDS – K1) | PO | 17:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda |
Po - 17:00
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
Přihlašování ZDE: 9 – 12 let (KIDS – K1) | PO | 17:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda

Ostrava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#999 Út-Čt - 17:30 18.09.2018 Aleš Plaček Ostrava Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min/ Aleš Plaček |
Út-Čt - 17:30
|
Aleš Plaček
|
Ostrava
|
Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min/ Aleš Plaček
#1139 Út-Čt - 18:30 10.09.2019 Aleš Plaček / Táňa Velgosová Ostrava- Vítkovice Začátečníci | ÚT+ČT | 18:30 | 90 min | Aleš Plaček |
Út-Čt - 18:30
|
Aleš Plaček / Táňa Velgosová
|
Ostrava- Vítkovice
|
Začátečníci | ÚT+ČT | 18:30 | 90 min | Aleš Plaček
#1140 St - 17:00 11.09.2019 Aleš Plaček / Táňa Velgosová Ostrava- Vítkovice nábor středa 11.9. a 18.9.2019 17:00 Začátečníci ženy | STŘ | 17: 00| 90min | Aleš Plaček |
St - 17:00
|
Aleš Plaček / Táňa Velgosová
|
Ostrava- Vítkovice
|
nábor středa 11.9. a 18.9.2019 17:00 Začátečníci ženy | STŘ | 17: 00| 90min | Aleš Plaček

praha 13

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1188 Po-St - 18:00 23.09.2019 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym ZAČÁTEČNÍCI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš |
Po-St - 18:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
ZAČÁTEČNÍCI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1189 Po-St - 19:30 23.09.2019 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš |
Po-St - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1134 Po - 17:00 16.09.2019 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym 16.9. 2019 - 3.2.2020 Třída pro děti 8 – 11 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš |
Po - 17:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
16.9. 2019 - 3.2.2020 Třída pro děti 8 – 11 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

Praha 3

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1179 Po-St - 17:00 23.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 17:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1180 Po-St - 18:30 23.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1180 Po-St - 18:30 23.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1138 St - 16:00 18.09.2019 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ 18.9. 2019 - 5.2. 2020 Třída pro děti 10 – 13 let | STŘ | 16:00 | 60min | Hozlinger |
St - 16:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
18.9. 2019 - 5.2. 2020 Třída pro děti 10 – 13 let | STŘ | 16:00 | 60min | Hozlinger

Praha 7

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1174 Út-Čt - 20:00 24.09.2019 Hugo Kysilka Tělocvična Holešovice Dělnická ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 | ÚT+ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka |
Út-Čt - 20:00
|
Hugo Kysilka
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019- 6.2.2020 | ÚT+ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1175 Út-Čt - 18:30 24.09.2019 Hugo Kysilka Tělocvična Holešovice Dělnická Středněně pokročilí P2/P3 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka |
Út-Čt - 18:30
|
Hugo Kysilka
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
Středněně pokročilí P2/P3 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1128 Čt - 17:00 19.09.2019 Pavel Ditmar Tělocvična Holešovice Dělnická 19.9. 2019 - 6.2. 2020 Třída pro děti 9 – 11 let | ČT | 17:00 | 60min | Pavel Ditmar |
Čt - 17:00
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
19.9. 2019 - 6.2. 2020 Třída pro děti 9 – 11 let | ČT | 17:00 | 60min | Pavel Ditmar

Benešov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1197 St - 17:30 25.09.2019 Martin Jirásek Benešov S-centrum ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2019 - 29.1.2020 P1/P2 /ST/ 17:00 / 90 min/ Martin Jirásek |
St - 17:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2019 - 29.1.2020 P1/P2 /ST/ 17:00 / 90 min/ Martin Jirásek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1197 St - 17:30 25.09.2019 Martin Jirásek Benešov S-centrum ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2019 - 29.1.2020 P1/P2 /ST/ 17:00 / 90 min/ Martin Jirásek |
St - 17:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2019 - 29.1.2020 P1/P2 /ST/ 17:00 / 90 min/ Martin Jirásek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1198 St - 19:00 25.09.2019 Martin Jirásek Benešov S-centrum STŘEDNĚ POKROČILÍ 25.9.2019 - 29.1.2020 P3/P4/ST/ 20:00 / 90 min/ Martin Jirásek |
St - 19:00
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
STŘEDNĚ POKROČILÍ 25.9.2019 - 29.1.2020 P3/P4/ST/ 20:00 / 90 min/ Martin Jirásek

Litoměřice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1146 Út-Čt - 18:00 10.09.2019 Šimon Černý Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb ZAČÁTEČNÍCI Nábor 10.09.2019 10.09.2019 – 30.01.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT(18:00-19:30) + ČT(18:00-19:30) | 90 min | Šimon Černý skupina 1146 |
Út-Čt - 18:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb
|
ZAČÁTEČNÍCI Nábor 10.09.2019 10.09.2019 – 30.01.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT(18:00-19:30) + ČT(18:00-19:30) | 90 min | Šimon Černý skupina 1146
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1147 Út - 17:00 03.09.2019 Šimon Černý Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb DĚTI 03.09.2019 – 30.01.2020 Třída pro děti 7-11 let | ÚT | (17:00-17:45) | 45min | Šimon Černý skupina 1147 |
Út - 17:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb
|
DĚTI 03.09.2019 – 30.01.2020 Třída pro děti 7-11 let | ÚT | (17:00-17:45) | 45min | Šimon Černý skupina 1147

Praha 4

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1192 Po-St - 18:45 23.09.2019 Jiří Stanislav Tělocvična KRČ -fitness action ZAČÁTEČNÍCI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 |PO+STŘ 18:45 (90min) | |
Po-St - 18:45
|
Jiří Stanislav
|
Tělocvična KRČ -fitness action
|
ZAČÁTEČNÍCI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 |PO+STŘ 18:45 (90min) |
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1148 St - 17:00 25.09.2019 Sára Bendová Tělocvična KRČ -fitness action děti 8- 11 let |
St - 17:00
|
Sára Bendová
|
Tělocvična KRČ -fitness action
|
děti 8- 11 let

Praha 6

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1186 Po-St - 19:30 23.09.2019 Přemek Marek Tělocvična Dejvice FTVS ZAČÁTEČNÍCI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek |
Po-St - 19:30
|
Přemek Marek
|
Tělocvična Dejvice FTVS
|
ZAČÁTEČNÍCI 23.9.2019- 5.2.2020 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1187 Po-St - 18:00 23.09.2019 Přemek Marek Tělocvična Dejvice FTVS POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST |18:00 (90min) | Přemek Marek |
Po-St - 18:00
|
Přemek Marek
|
Tělocvična Dejvice FTVS
|
POKROČILÍ 23.9.2019- 5.2.2020 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST |18:00 (90min) | Přemek Marek

Šumperk

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1141 Út-Čt - 17:30 10.09.2019 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ ZAČÁTEČNÍCI 10.9.2019- 30.1.2020 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
ZAČÁTEČNÍCI 10.9.2019- 30.1.2020 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1142 St - 17:00 11.09.2019 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ DĚTI 11.9.2019-30.1.2020 Děti | STŘ | 17:00 | 60min | Jiří Nádvorník |
St - 17:00
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
DĚTI 11.9.2019-30.1.2020 Děti | STŘ | 17:00 | 60min | Jiří Nádvorník

ústí n l

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1144 Po-St - 18:00 09.09.2019 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP ZAČÁTEČNÍCI Nábor 09.09.2019 09.09.2019 – 30.01.2020 Začátečníci P0/P1 | PO(18:00-19:30) + ST(18:00-19:30) | 90 min | Šimon Černý |
Po-St - 18:00
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
ZAČÁTEČNÍCI Nábor 09.09.2019 09.09.2019 – 30.01.2020 Začátečníci P0/P1 | PO(18:00-19:30) + ST(18:00-19:30) | 90 min | Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1145 Po-St - 17:00 04.09.2019 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP DĚTI 04.09.2019 – 30.01.2020 Třída pro děti 7-11 let | ST | (17:00-17:45) | 45min | Šimon Černý |
Po-St - 17:00
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
DĚTI 04.09.2019 – 30.01.2020 Třída pro děti 7-11 let | ST | (17:00-17:45) | 45min | Šimon Černý

Žabonosy

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1201 Po-Čt - 18:30 19.09.2019 Josef Hochman Žabonosy Dospělí- začátečníci 18:30 |
Po-Čt - 18:30
|
Josef Hochman
|
Žabonosy
|
Dospělí- začátečníci 18:30
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1200 Čt - 17:00 19.09.2019 Josef Hochman Žabonosy Deti 7-11 let/ čtvrtek/ 17:00 |
Čt - 17:00
|
Josef Hochman
|
Žabonosy
|
Deti 7-11 let/ čtvrtek/ 17:00

Brandýs nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1216 Út-Čt - 20:30 15.10.2019 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI nábory  15.10. a 17.10.2019 od 20:30 hod Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 | 90 min | David Kudrna |
Út-Čt - 20:30
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI nábory  15.10. a 17.10.2019 od 20:30 hod Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 | 90 min | David Kudrna

Brno

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1212 Út-Čt - 19:00 01.10.2019 Filip Slunský Brno- Tělocvična Gym and Joy Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský |
Út-Čt - 19:00
|
Filip Slunský
|
Brno- Tělocvična Gym and Joy
|
Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský

Domažlice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1203 Út-Čt - 19:30 24.09.2019 Vaclav Bursik Domažlice ZŠ Msgre.B.Staška Začátečníci |
Út-Čt - 19:30
|
Vaclav Bursik
|
Domažlice ZŠ Msgre.B.Staška
|
Začátečníci

Jihlava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1143 Út-Čt - 18:45 09.09.2019 Tibor Tomášek Tělocvična KM Jihlava ZAČÁTEČNÍCI 9. 9. 2019 – 30. 1. 2020 Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 18:45 | Tibor Tomášek |
Út-Čt - 18:45
|
Tibor Tomášek
|
Tělocvična KM Jihlava
|
ZAČÁTEČNÍCI 9. 9. 2019 – 30. 1. 2020 Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 18:45 | Tibor Tomášek

Lysá nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1210 Út-Čt - 20:00 24.09.2019 Michal Vrátný Lysá nad Labem Začátečníci 20:00 |
Út-Čt - 20:00
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem
|
Začátečníci 20:00

Mělník

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1214 Út-Čt - 19:00 24.09.2019 Michal Doležal Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta ZAČÁTEČNÍCI Nábor 24.9.2019 od 19:00 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | Út+ČT | 19:00 | 90 min | Michal Doležal |
Út-Čt - 19:00
|
Michal Doležal
|
Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta
|
ZAČÁTEČNÍCI Nábor 24.9.2019 od 19:00 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | Út+ČT | 19:00 | 90 min | Michal Doležal

Mohelnice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1208 Po-St - 19:00 23.09.2019 Jiří Nádvorník Mohelnice Začátečníci 19:00/ 90 min |
Po-St - 19:00
|
Jiří Nádvorník
|
Mohelnice
|
Začátečníci 19:00/ 90 min

Neratovice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1217 Út-Čt - 19:30 15.10.2019 Není vyplněno Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 15 a 17.10.2019 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA |
Út-Čt - 19:30
|
Není vyplněno
|
Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 15 a 17.10.2019 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1217 Út-Čt - 19:30 15.10.2019 Není vyplněno Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 15 a 17.10.2019 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA |
Út-Čt - 19:30
|
Není vyplněno
|
Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 15 a 17.10.2019 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA

Plzeň

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1193 Út-Čt - 19:30 24.09.2019 Jan Votava Plzeň Koloseum ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019 – 6.2.2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 (90min) | |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Votava
|
Plzeň Koloseum
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2019 – 6.2.2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 (90min) |

Roudnice nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1202 Po-St - 20:00 09.09.2019 Michal Doležal Roudnice Tělocvična gymnázia Začátečníci |
Po-St - 20:00
|
Michal Doležal
|
Roudnice Tělocvična gymnázia
|
Začátečníci

Říčany

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1205 Út-Čt - 20:00 24.09.2019 Pavel Martínek Říčany ZŠ Bezručova Začatečníci |
Út-Čt - 20:00
|
Pavel Martínek
|
Říčany ZŠ Bezručova
|
Začatečníci

Svojetice/Mukařov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1215 Po - 17:00 01.09.2019 Pavel Martínek Svojetice MŠ Děti 5-7let | PO 17:00 | 60min | Pavel Martínek |
Po - 17:00
|
Pavel Martínek
|
Svojetice MŠ
|
Děti 5-7let | PO 17:00 | 60min | Pavel Martínek

Trutnov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1211 Po-St - 18:00 16.09.2019 Tomáš Bečka Trutnov- Trifit gym ZAČÁTEČNÍCI nábor 16.9.2019 / konec semestru leden/únor 2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci :PO/P1 | PO+ST |od 18:00h | 60 min/ Tomáš Bečka |
Po-St - 18:00
|
Tomáš Bečka
|
Trutnov- Trifit gym
|
ZAČÁTEČNÍCI nábor 16.9.2019 / konec semestru leden/únor 2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci :PO/P1 | PO+ST |od 18:00h | 60 min/ Tomáš Bečka