Praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1254 Po-St - 20:30 10.02.2020 Tomoko Savelyeva Tělocvična Chodov Jedenáctka ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + ST | Pondělí 20:30 (90min)+ středa 20:30 (75 min| Tomoko Savelyeva |
Po-St - 20:30
|
Tomoko Savelyeva
|
Tělocvična Chodov Jedenáctka
|
ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + ST | Pondělí 20:30 (90min)+ středa 20:30 (75 min| Tomoko Savelyeva
#1239 Po-St - 17:30 10.02.2020 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 17:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
#1260 Po-St - 20:30 10.02.2020 Petr Polacek Tělocvična Smíchov SPŠ ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček přihlášení: 1260 |
Po-St - 20:30
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček přihlášení: 1260
#1240 Út-Čt - 20:30 11.02.2020 Vojtěch Toman Tělocvična Slovenská 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Vojtěch Toman přihlášení: 1240 |
Út-Čt - 20:30
|
Vojtěch Toman
|
Tělocvična Slovenská
|
11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Vojtěch Toman přihlášení: 1240
#1223 Út-Čt - 12:00 11.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Národní 11.2.-25.6. 2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 12:00 (60min) | František Hozlinger přihlášení: |
Út-Čt - 12:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
11.2.-25.6. 2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 12:00 (60min) | František Hozlinger přihlášení:
#1287 Út-Čt - 20:30 11.02.2020 Jan Svěcený Tělocvična Smíchov SPŠ P0/P1 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Jan Svěcený |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Svěcený
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
P0/P1 20:30 – 22:00 ÚT+ČT Jan Svěcený
#1279 Čt - 18:15 13.02.2020 Karel Herzinger Tělocvična Ládví- Kobylisy 13.2.-25.6. 2020 Čt Začátečníci P0/P1 | ČT | 18:15 (90min)| Karel Herzinger |
Čt - 18:15
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
13.2.-25.6. 2020 Čt Začátečníci P0/P1 | ČT | 18:15 (90min)| Karel Herzinger
#1224 Pá - 18:30 14.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Národní 14.2.-26.6. 2020 1x týdně Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
14.2.-26.6. 2020 1x týdně Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
#1228 Po-St - 19:00 02.03.2020 Karel Herzinger Tělocvična Národní Začátečníci | PO+STŘ | 19:00 (90min) | |
Po-St - 19:00
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Národní
|
Začátečníci | PO+STŘ | 19:00 (90min) |
#1255 Po-St - 20:00 09.03.2020 David Hodyc Tělocvična Podolí ZAČÁTEČNÍCI 9.3. -24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Podolí
|
ZAČÁTEČNÍCI 9.3. -24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1256 Po-St - 18:00 10.02.2020 David Hodyc Tělocvična Modřany POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 18:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc
#1280 Út-Čt - 19:45 11.02.2020 Karel Herzinger Tělocvična Ládví- Kobylisy Mírně pokočilí P1/P2 | ÚT + ČT | 19:45 (90min)| Karel Herzinger |
Út-Čt - 19:45
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
Mírně pokočilí P1/P2 | ÚT + ČT | 19:45 (90min)| Karel Herzinger
#1275 Út - 19:00 11.02.2020 Pavel Novotny / Tomoko Savelyeva Tělocvična Holešovice Letohradská 11.2.-23.6. 2020 Út Mírně pokročilí P1/P2 |ÚT |19:00 (120min) | Pavel Novotný |
Út - 19:00
|
Pavel Novotny / Tomoko Savelyeva
|
Tělocvična Holešovice Letohradská
|
11.2.-23.6. 2020 Út Mírně pokročilí P1/P2 |ÚT |19:00 (120min) | Pavel Novotný
#1232 Út-Čt - 17:30 11.02.2020 Jan Kobliha Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
#1230 Út-Čt - 07:30 11.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger |
Út-Čt - 07:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
#1234 Út-Čt - 20:30 11.02.2020 Jan Kobliha Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
#1252 Út-Čt - 20:00 11.02.2020 Přemysl Kluge Tělocvična Chodov POKROČILÍ 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge |
Út-Čt - 20:00
|
Přemysl Kluge
|
Tělocvična Chodov
|
POKROČILÍ 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1246 Po-St - 18:30 10.02.2020 Michal Široký Tělocvična Londýnská POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST |pondělí 18:30 (75min), středa 18:30 (105min) | Široký Michal |
Po-St - 18:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Londýnská
|
POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST |pondělí 18:30 (75min), středa 18:30 (105min) | Široký Michal
#1227 Po-St - 17:30 10.02.2020 Karel Herzinger Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | pondělí 17:30 (90min), středa 17:45 ( 75 min) | Jan Balvín |
Po-St - 17:30
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | pondělí 17:30 (90min), středa 17:45 ( 75 min) | Jan Balvín
#1229 Po-St - 20:30 10.02.2020 Michal Široký Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3| PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký |
Po-St - 20:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3| PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1225 Po-St - 07:00 10.02.2020 Jan Kobliha Tělocvična Národní 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Středně pokročilíi P3/P4 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 07:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Středně pokročilíi P3/P4 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha
#1241 Po-St - 20:30 10.02.2020 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Středně pokročilí P3/P4 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Středně pokročilí P3/P4 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
#1231 Út-Čt - 13:00 11.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Národní Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 13:00 (60min) | František Hozlinger |
Út-Čt - 13:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 13:00 (60min) | František Hozlinger
#1247 Čt - 16:45 13.02.2020 Jiří Stanislav Tělocvična Londýnská 13.2.-25.6. 2020 Čt Středně pokročilí P3/P4 |ČT 16:45 (90min) | Jiří Stanislav 1x týdně |
Čt - 16:45
|
Jiří Stanislav
|
Tělocvična Londýnská
|
13.2.-25.6. 2020 Čt Středně pokročilí P3/P4 |ČT 16:45 (90min) | Jiří Stanislav 1x týdně
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1263 Po-St - 17:30 10.02.2020 Petr Polacek Tělocvična Smíchov SPŠ 11.2.-25.6. 2020 PO+ST P5/G1 |PO+STR | 17:30 (90min) | Petr Poláček |
Po-St - 17:30
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
11.2.-25.6. 2020 PO+ST P5/G1 |PO+STR | 17:30 (90min) | Petr Poláček
#1285 Po-St - 12:30 10.02.2020 Jan Kobliha Tělocvična Národní P5/G1 12:30 – 14:00 PO+STŘ / Jan Kobliha |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
P5/G1 12:30 – 14:00 PO+STŘ / Jan Kobliha
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1263 Po-St - 17:30 10.02.2020 Petr Polacek Tělocvična Smíchov SPŠ 11.2.-25.6. 2020 PO+ST P5/G1 |PO+STR | 17:30 (90min) | Petr Poláček |
Po-St - 17:30
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
11.2.-25.6. 2020 PO+ST P5/G1 |PO+STR | 17:30 (90min) | Petr Poláček
#1285 Po-St - 12:30 10.02.2020 Jan Kobliha Tělocvična Národní P5/G1 12:30 – 14:00 PO+STŘ / Jan Kobliha |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
P5/G1 12:30 – 14:00 PO+STŘ / Jan Kobliha
#1226 Po-St - 08:00 10.02.2020 Jan Kobliha Tělocvična Národní Pokročilí G1 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí G1 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
#1262 Po-St - 19:00 10.02.2020 Jakub Dražan Tělocvična Smíchov SPŠ Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
#1264 Út-Čt - 19:00 11.02.2020 Ondřej Malcik Tělocvična Smíchov SPŠ Stará Garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Ondřej přihlášení: 1263 |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Stará Garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Ondřej přihlášení: 1263
#1233 Út-Čt - 19:00 11.02.2020 Jan Kobliha Tělocvična Národní Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
#1235 Pá - 16:00 14.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Národní 14.2.-26.6. 22020 1x týdně Pá Pokročilí P4-5/G1 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
14.2.-26.6. 22020 1x týdně Pá Pokročilí P4-5/G1 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1237 Po - 16:30 10.02.2020 Karel Herzinger / Karel Herzinger Tělocvična Národní JUNIOŘI 14 – 17 let 10.2.-24.6. 2020 Po 1x týdně Junioři | P | 16:3ondělí0 (60min) | Jan Balvín |
Po - 16:30
|
Karel Herzinger / Karel Herzinger
|
Tělocvična Národní
|
JUNIOŘI 14 – 17 let 10.2.-24.6. 2020 Po 1x týdně Junioři | P | 16:3ondělí0 (60min) | Jan Balvín
#1248 Po - 17:45 10.02.2020 Michal Široký Tělocvična Londýnská TŘÍDA PRO DĚTI 10.2.-22.6.2020 Po Třída pro děti 9-11 let | PO | 17:45 (45min) | Michal Široký |
Po - 17:45
|
Michal Široký
|
Tělocvična Londýnská
|
TŘÍDA PRO DĚTI 10.2.-22.6.2020 Po Třída pro děti 9-11 let | PO | 17:45 (45min) | Michal Široký
#1265 Út - 16:00 11.02.2020 Michal Široký Tělocvična Smíchov SPŠ 11.2.-23.6. 2020 Út Třída pro děti 6-9 let | ÚT | 16:00 (45min) | Michal Široký |
Út - 16:00
|
Michal Široký
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
11.2.-23.6. 2020 Út Třída pro děti 6-9 let | ÚT | 16:00 (45min) | Michal Široký
#1266 Út - 16:45 11.02.2020 Michal Široký Tělocvična Smíchov SPŠ Třída pro děti 10-13 let | ÚT | 16:45 (45min) | Michal Široký přihlášení: 1265 |
Út - 16:45
|
Michal Široký
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Třída pro děti 10-13 let | ÚT | 16:45 (45min) | Michal Široký přihlášení: 1265
#1283 St - 15:30 12.02.2020 Tomoko Savelyeva Sportcentrum 10 12.2.-22.6. 2020 Po Třída pro děti 10-14 let | stř | 15:30 (45min) | přihlášení: 1283 |
St - 15:30
|
Tomoko Savelyeva
|
Sportcentrum 10
|
12.2.-22.6. 2020 Po Třída pro děti 10-14 let | stř | 15:30 (45min) | přihlášení: 1283
#1277 St - 17:30 12.02.2020 Pavel Ditmar Tělocvična Karlín 12.2.-24.6. 2020 Stř Třída pro děti 8-10 let | STŘ | 17:30 (45min) | Pavel Ditmar |
St - 17:30
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Karlín
|
12.2.-24.6. 2020 Stř Třída pro děti 8-10 let | STŘ | 17:30 (45min) | Pavel Ditmar
#1253 St - 16:30 12.02.2020 Karel Herzinger Tělocvična Chodov 12.2.-24.6.2020 Stř Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 16:30 (45min) | Karel Herzinger |
St - 16:30
|
Karel Herzinger
|
Tělocvična Chodov
|
12.2.-24.6.2020 Stř Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 16:30 (45min) | Karel Herzinger
#1278 St - 18:15 12.02.2020 Pavel Ditmar Tělocvična Karlín Třída pro děti 11-14 let | STŘ | 18:15 (60min) | Pavel Ditmar přihlášení: 1278 |
St - 18:15
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Karlín
|
Třída pro děti 11-14 let | STŘ | 18:15 (60min) | Pavel Ditmar přihlášení: 1278
#1284 St - 14:45 12.02.2020 Tomoko Savelyeva Sportcentrum 10 Třída pro děti 6-9 let | STŘ | 14:45(45min) | přihlášení: 1284 |
St - 14:45
|
Tomoko Savelyeva
|
Sportcentrum 10
|
Třída pro děti 6-9 let | STŘ | 14:45(45min) | přihlášení: 1284
#1257 St - 17:00 12.02.2020 Tomoko Savelyeva Tělocvična Modřany TŘÍDAPRO DĚTI 12.2.-24.6.2020 Stř Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 17:00 (45min) | Tomoko Savelyeva |
St - 17:00
|
Tomoko Savelyeva
|
Tělocvična Modřany
|
TŘÍDAPRO DĚTI 12.2.-24.6.2020 Stř Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 17:00 (45min) | Tomoko Savelyeva
#1245 Čt - 18:00 13.02.2020 Sára Bendová Tělocvična Slovenská Třída pro děti 10-13 let | ČT | 18:00 (45min) | Sára Bendová přihlášení: 1245 |
Čt - 18:00
|
Sára Bendová
|
Tělocvična Slovenská
|
Třída pro děti 10-13 let | ČT | 18:00 (45min) | Sára Bendová přihlášení: 1245
#1244 Čt - 17:15 13.02.2020 Sára Bendová Tělocvična Slovenská TŘÍDY PRO DĚTI 13.2.-25.6. 2020 Čt Třída pro děti 6-9 let | ČT | 17:15 (45min) | Sára Bendová |
Čt - 17:15
|
Sára Bendová
|
Tělocvična Slovenská
|
TŘÍDY PRO DĚTI 13.2.-25.6. 2020 Čt Třída pro děti 6-9 let | ČT | 17:15 (45min) | Sára Bendová
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1261 Út-Čt - 17:30 11.02.2020 Petr Polacek Tělocvična Smíchov SPŠ POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř P1/2| ÚT+ čt| 17:30 (90min) | Petr Poláček přihlášení: 1261 |
Út-Čt - 17:30
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř P1/2| ÚT+ čt| 17:30 (90min) | Petr Poláček přihlášení: 1261
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1242 Po-St - 19:00 10.02.2020 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 19:00
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
#1243 Út-Čt - 19:00 11.02.2020 Michal Otipka / Jakub Dražan Tělocvična Slovenská 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan |
Út-Čt - 19:00
|
Michal Otipka / Jakub Dražan
|
Tělocvična Slovenská
|
11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan
#1276 St - 19:15 12.02.2020 Lucie Koštířová Tělocvična Karlín TŘÍDA PRO ŽENY 12.2.-24.6. 2020 Stř Třída pro ženy | STŘ | 19:15(120min) |Koštířová |
St - 19:15
|
Lucie Koštířová
|
Tělocvična Karlín
|
TŘÍDA PRO ŽENY 12.2.-24.6. 2020 Stř Třída pro ženy | STŘ | 19:15(120min) |Koštířová
#1236 Pá - 17:30 14.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Národní COMBAT TŘÍDA 14.2.-26.6. 22020 1x týdně Pá Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger |
Pá - 17:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
COMBAT TŘÍDA 14.2.-26.6. 22020 1x týdně Pá Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

Olomouc

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1222 Út-Čt - 17:30 11.02.2020 Jiří Nádvorník Olomouc SŠ logistiky a chemie DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI nábor 11.2.2020 17:30 11.2.- 25.6.2020 sk 1222 Přihlašování ZDE – P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Olomouc SŠ logistiky a chemie
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI nábor 11.2.2020 17:30 11.2.- 25.6.2020 sk 1222 Přihlašování ZDE – P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1196 St - 16:00 25.09.2019 martina horáková Olomouc Božetěchova 25.9.2019 – 10.6.2020 Přihlašování ZDE: 13 – 15 let (JUNIOŘI - J1) | ST | 16:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda |
St - 16:00
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
25.9.2019 – 10.6.2020 Přihlašování ZDE: 13 – 15 let (JUNIOŘI - J1) | ST | 16:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1194 Po - 16:15 23.09.2019 martina horáková Olomouc Božetěchova 23.9.2019 - 8.6.2020 Přihlašování ZDE: 6 – 8 let (KIDDY) | PO| 16:15 | 45min | Michal Vejvoda , Martina Horáková |
Po - 16:15
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
23.9.2019 - 8.6.2020 Přihlašování ZDE: 6 – 8 let (KIDDY) | PO| 16:15 | 45min | Michal Vejvoda , Martina Horáková
#1195 Po - 17:00 23.09.2019 martina horáková Olomouc Božetěchova Přihlašování ZDE: 9 – 12 let (KIDS – K1) | PO | 17:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda |
Po - 17:00
|
martina horáková
|
Olomouc Božetěchova
|
Přihlašování ZDE: 9 – 12 let (KIDS – K1) | PO | 17:00 | 60min | Martina Horáková , Michal Vejvoda

praha 13

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1267 Po-St - 18:00 10.02.2020 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš |
Po-St - 18:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1268 Po-St - 19:30 10.02.2020 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš |
Po-St - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1269 Po - 17:00 10.02.2020 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym TŘÍDAPRO DĚTI 10.2.-22.6. 2020 Po Třída pro děti 8-11 let | PO | 17:00 (60min) | Jan Kodeš |
Po - 17:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
TŘÍDAPRO DĚTI 10.2.-22.6. 2020 Po Třída pro děti 8-11 let | PO | 17:00 (60min) | Jan Kodeš

Praha 3

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1249 Po-St - 17:00 10.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 17:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1250 Po-St - 18:30 10.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Pokročilí P5/G1 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Pokročilí P5/G1 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1250 Po-St - 18:30 10.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Pokročilí P5/G1 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
POKROČILÍ 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Pokročilí P5/G1 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1251 St - 16:00 10.02.2020 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ Třída pro děti 10-13 let | STŘ | 16:00 (45min) | František Holzinger |
St - 16:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
Třída pro děti 10-13 let | STŘ | 16:00 (45min) | František Holzinger

Praha 7

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1272 Út-Čt - 20:00 11.02.2020 Hugo Kysilka Tělocvična Holešovice Dělnická ZAČÁTEČNÍCI 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka |
Út-Čt - 20:00
|
Hugo Kysilka
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
ZAČÁTEČNÍCI 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1273 Út-Čt - 18:30 11.02.2020 Hugo Kysilka Tělocvična Holešovice Dělnická POKROČILÍ 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Středněně pokročilí P3/P4 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka přihlášení: sk1273 |
Út-Čt - 18:30
|
Hugo Kysilka
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
POKROČILÍ 11.2.-25.6. 2020 Út+Čt Středněně pokročilí P3/P4 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka přihlášení: sk1273
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1274 Čt - 17:00 13.02.2020 Pavel Ditmar Tělocvična Holešovice Dělnická 13.2.-25.6. 2020 Čt Třída pro děti 9-11 let | ČT | 17:00 (60min) | Pavel Ditmar |
Čt - 17:00
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
13.2.-25.6. 2020 Čt Třída pro děti 9-11 let | ČT | 17:00 (60min) | Pavel Ditmar

Benešov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1288 St - 17:30 05.02.2020 Martin Jirásek Benešov S-centrum ZAČÁTEČNÍCI 5.2.2020 - 25.6.2020 P1/P2 /STŘ/ 17:30 / 90 min/ Martin Jirásek |
St - 17:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
ZAČÁTEČNÍCI 5.2.2020 - 25.6.2020 P1/P2 /STŘ/ 17:30 / 90 min/ Martin Jirásek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1288 St - 17:30 05.02.2020 Martin Jirásek Benešov S-centrum ZAČÁTEČNÍCI 5.2.2020 - 25.6.2020 P1/P2 /STŘ/ 17:30 / 90 min/ Martin Jirásek |
St - 17:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
ZAČÁTEČNÍCI 5.2.2020 - 25.6.2020 P1/P2 /STŘ/ 17:30 / 90 min/ Martin Jirásek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1289 St - 19:00 05.02.2020 Martin Jirásek Benešov S-centrum STŘEDNĚ POKROČILÍ 5.2.2020 - 25.6.2020 P3/P4/ST/ 19:00 / 90 min/ Martin Jirásek |
St - 19:00
|
Martin Jirásek
|
Benešov S-centrum
|
STŘEDNĚ POKROČILÍ 5.2.2020 - 25.6.2020 P3/P4/ST/ 19:00 / 90 min/ Martin Jirásek

Brno

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1218 Po-St - 17:00 06.01.2020 Vlastimil Pitrocha Brno-Václavská Začátečníci |
Po-St - 17:00
|
Vlastimil Pitrocha
|
Brno-Václavská
|
Začátečníci
#1304 Út-Čt - 19:00 07.04.2020 Filip Slunský Brno Tělocvična Gym&Joy DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.4.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský  |
Út-Čt - 19:00
|
Filip Slunský
|
Brno Tělocvična Gym&Joy
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 7.4.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský 

Litoměřice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1298 Út-Čt - 18:00 01.02.2020 Šimon Černý Litoměřice Fitness Beseda DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 01.02.2020 – 30.06.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT(18:00-19:30) + ČT(18:00-19:30) | 90 min| Šimon Černý |
Út-Čt - 18:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice Fitness Beseda
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 01.02.2020 – 30.06.2020 Začátečníci P0/P1 | ÚT(18:00-19:30) + ČT(18:00-19:30) | 90 min| Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1299 Út - 17:00 01.02.2020 Šimon Černý Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb DĚTI 01.02.2020 – 30.06.2020 Třída pro děti 7-14 let | ÚT | (17:00-17:45) | 45min | ŠimonČerný |
Út - 17:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice SŠP, hotelnictví a služeb
|
DĚTI 01.02.2020 – 30.06.2020 Třída pro děti 7-14 let | ÚT | (17:00-17:45) | 45min | ŠimonČerný

Praha 4

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1258 Po-St - 18:45 10.02.2020 Jiří Stanislav Tělocvična KRČ -fitness action ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 |PO+STŘ 18:45 (90min) | Jiří Stanislav |
Po-St - 18:45
|
Jiří Stanislav
|
Tělocvična KRČ -fitness action
|
ZAČÁTEČNÍCI 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 |PO+STŘ 18:45 (90min) | Jiří Stanislav
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1259 St - 17:00 12.02.2020 Sára Bendová Tělocvična KRČ -fitness action TŘÍDA PRO DĚTI 12.2.-24.6.2020 Stř Třída pro děti 8-11 let | STŘ | 17:00 (60min) | Sára Bendová přihlášení: 1259 |
St - 17:00
|
Sára Bendová
|
Tělocvična KRČ -fitness action
|
TŘÍDA PRO DĚTI 12.2.-24.6.2020 Stř Třída pro děti 8-11 let | STŘ | 17:00 (60min) | Sára Bendová přihlášení: 1259

ústí n l

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1300 Po-St - 18:00 10.02.2020 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 10.02.201910.02.2020 – 30.06.2020 Začátečníci P0/P1 | PO(18:00-19:30) + ST(18:00-19:30) | 90 min |Šimon Černý |
Po-St - 18:00
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 10.02.201910.02.2020 – 30.06.2020 Začátečníci P0/P1 | PO(18:00-19:30) + ST(18:00-19:30) | 90 min |Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1301 St - 17:00 01.02.2020 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP DĚTI 01.02.2020 – 30.06.2020 Třída pro děti 7-14 let | ST | (17:00-17:45) | 45min | ŠimonČerný |
St - 17:00
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
DĚTI 01.02.2020 – 30.06.2020 Třída pro děti 7-14 let | ST | (17:00-17:45) | 45min | ŠimonČerný

Brandýs nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1303 Po-St - 20:30 02.03.2020 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 2.3.a 4.3.2020 od 20:30 hod Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:30 | 90 min | David Kudrna |
Po-St - 20:30
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 2.3.a 4.3.2020 od 20:30 hod Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:30 | 90 min | David Kudrna

Liberec

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1296 Út-Čt - 20:00 18.01.2020 Není vyplněno Liberec TJ Lokomotiva DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 6.2.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Otto Nagy  skupina 1296 |
Út-Čt - 20:00
|
Není vyplněno
|
Liberec TJ Lokomotiva
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 6.2.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Otto Nagy  skupina 1296

Lysá nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1291 Út-Čt - 20:00 11.02.2020 Michal Vrátný Lysá nad Labem Mírně pokročilí P1/P2 |
Út-Čt - 20:00
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem
|
Mírně pokročilí P1/P2

Mělník

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1295 Po-St - 18:00 03.02.2020 Filip Timbaris Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta OSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 3.2.2020 od 18:00 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 18:00 | 90 min | Filip Timbaris |
Po-St - 18:00
|
Filip Timbaris
|
Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta
|
OSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 3.2.2020 od 18:00 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 18:00 | 90 min | Filip Timbaris

Mladá Boleslav

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1294 Út-Čt - 20:00 04.02.2020 Filip Timbaris Mladá Boleslav Tělocvična ZŠ DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 4.2.2020 od 20:00 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris |
Út-Čt - 20:00
|
Filip Timbaris
|
Mladá Boleslav Tělocvična ZŠ
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI Nábor 4.2.2020 od 20:00 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris

Mohelnice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1292 Po-St - 18:00 10.02.2020 Jiří Nádvorník Mohelnice DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 10.2.2020- 24.6.2020 Začátečníci P1 | PO + ST | 18:00 | 90 min | Martin Kučera |
Po-St - 18:00
|
Jiří Nádvorník
|
Mohelnice
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 10.2.2020- 24.6.2020 Začátečníci P1 | PO + ST | 18:00 | 90 min | Martin Kučera

Neratovice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1297 Út-Čt - 19:30 04.02.2020 Není vyplněno Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova eny Nábor 4 a 6.02.2020 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA |
Út-Čt - 19:30
|
Není vyplněno
|
Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova
|
eny Nábor 4 a 6.02.2020 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1297 Út-Čt - 19:30 04.02.2020 Není vyplněno Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova eny Nábor 4 a 6.02.2020 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA |
Út-Čt - 19:30
|
Není vyplněno
|
Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova
|
eny Nábor 4 a 6.02.2020 od 19:30 PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Richard GAĽA

Ostrava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1219 Út-Čt - 18:30 09.01.2020 Táňa Velgosová / Aleš Plaček Ostrava- Vítkovice Začátečníci dospělí, nábor čtvrtek 9.1.2020 a úterý 14.1.2020 18:30, adresa: SŠ a VŠ , Jeremenkova 2, Ostrava Vítkovice |
Út-Čt - 18:30
|
Táňa Velgosová / Aleš Plaček
|
Ostrava- Vítkovice
|
Začátečníci dospělí, nábor čtvrtek 9.1.2020 a úterý 14.1.2020 18:30, adresa: SŠ a VŠ , Jeremenkova 2, Ostrava Vítkovice

Plzeň

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1293 Út-Čt - 18:00 18.02.2020 Jan Votava Plzeň Koloseum DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 18.2.2020 – 25.6.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 18:00 (90min) | Jan Votava |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Votava
|
Plzeň Koloseum
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI 18.2.2020 – 25.6.2020 Začátečníci | ÚT+ČT | 18:00 (90min) | Jan Votava

Praha 6

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1270 St - 18:15 10.02.2020 Pavel Novotny / Tomoko Savelyeva Tělocvična Dejvice FTVS 10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | ST | 1x týdně 18:15 (90min) | přihlášení: 1270 |
St - 18:15
|
Pavel Novotny / Tomoko Savelyeva
|
Tělocvična Dejvice FTVS
|
10.2.-24.6. 2020 Po+Stř Začátečníci P0/P1 | ST | 1x týdně 18:15 (90min) | přihlášení: 1270

Roudnice nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1286 Po-St - 20:00 27.01.2020 Michal Doležal Roudnice Tělocvična gymnázia ZAČÁTEČNÍCI (velká tělocvična) Nábory pondělí 27. 1. 2020 a středa 29. 1. 2020 od 20:00 do 21:30 hod. (tyto hodiny jsou zdarma) |
Po-St - 20:00
|
Michal Doležal
|
Roudnice Tělocvična gymnázia
|
ZAČÁTEČNÍCI (velká tělocvična) Nábory pondělí 27. 1. 2020 a středa 29. 1. 2020 od 20:00 do 21:30 hod. (tyto hodiny jsou zdarma)

Říčany

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1205 Út-Čt - 20:00 24.09.2019 Pavel Martínek Říčany ZŠ Bezručova Začatečníci |
Út-Čt - 20:00
|
Pavel Martínek
|
Říčany ZŠ Bezručova
|
Začatečníci

Šumperk

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1221 Út-Čt - 17:30 13.02.2020 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCInábor 13.2.2020 13.2.-25.6.2020 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCInábor 13.2.2020 13.2.-25.6.2020 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník

Trutnov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1290 Po-St - 18:00 03.02.2020 Tomáš Bečka Trutnov- Trifit gym ZAČÁTEČNÍCI    nábor 3.2.2020 / konec semestru červen 2020  Začátečníci :PO/P1 | PO+ST |od 18:00h | 60 min/ Tomáš Bečka  |
Po-St - 18:00
|
Tomáš Bečka
|
Trutnov- Trifit gym
|
ZAČÁTEČNÍCI    nábor 3.2.2020 / konec semestru červen 2020  Začátečníci :PO/P1 | PO+ST |od 18:00h | 60 min/ Tomáš Bečka