Praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1961 Po - 17:00 09.09.2024 Zuzana Rybářová Praha 4 Krč - Fitness action Děti ZAČÁTEČNÍCI 7-9 let , 17:oo - 18:00, PO, Zuzana Rybářová sk 1961 |
Po - 17:00
|
Zuzana Rybářová
|
Praha 4 Krč - Fitness action
|
Děti ZAČÁTEČNÍCI 7-9 let , 17:oo - 18:00, PO, Zuzana Rybářová sk 1961
#1958 Po - 17:00 09.09.2024 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ JUNIOŘI začátečníci , 14-17 let , 17:00-18:00, PO, František Hozlinger sk 1958 |
Po - 17:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
JUNIOŘI začátečníci , 14-17 let , 17:00-18:00, PO, František Hozlinger sk 1958
#1968 Út - 18:15 10.09.2024 Zuzana Rybářová Praha 8 Ládví- Kobylisy Děti začátečníci 8 – 11 let, 18:15 – 19:15, ÚT, Zuzana Rybářová sk 1968 |
Út - 18:15
|
Zuzana Rybářová
|
Praha 8 Ládví- Kobylisy
|
Děti začátečníci 8 – 11 let, 18:15 – 19:15, ÚT, Zuzana Rybářová sk 1968
#1967 Út - 18:00 10.09.2024 Michal Široký Praha 7 Holešovice - Letohradská Děti začátečníci + Mírně pokročilí 8 – 12 let, 18:00 – 19:00, ÚT, Michal Široký sk 1967 |
Út - 18:00
|
Michal Široký
|
Praha 7 Holešovice - Letohradská
|
Děti začátečníci + Mírně pokročilí 8 – 12 let, 18:00 – 19:00, ÚT, Michal Široký sk 1967
#1963 Út - 16:45 10.09.2024 Nikola Masopustová Praha 5 Smíchov - SPŠ Děti začátečníci 8– 11 let , 16:45 – 17:30, ÚT, Vojtěch Rybák sk 1963 |
Út - 16:45
|
Nikola Masopustová
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Děti začátečníci 8– 11 let , 16:45 – 17:30, ÚT, Vojtěch Rybák sk 1963
#1952 Út - 16:30 10.09.2024 Jan Kobliha Praha 1 Opatovická- “Národka” JUNI ZAČÁTEČNÍCI , 14-17let, 16:30 – 17:30, ÚT 1xtýd, Jan Kobliha sk 1952 |
Út - 16:30
|
Jan Kobliha
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
JUNI ZAČÁTEČNÍCI , 14-17let, 16:30 – 17:30, ÚT 1xtýd, Jan Kobliha sk 1952
#1957 St - 16:00 11.09.2024 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ Děti Začátečníci 9 – 11 let, 16:00 – 17:00, STŘ, František Hozlinger sk 1957 |
St - 16:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
Děti Začátečníci 9 – 11 let, 16:00 – 17:00, STŘ, František Hozlinger sk 1957
#1970 St - 16:15 11.09.2024 Pavel Ditmar Praha 7 Karlín Děti začátečníci 6 – 9 let , 16:15 – 17:00, STŘ, Pavel Ditmar sk 1970 |
St - 16:15
|
Pavel Ditmar
|
Praha 7 Karlín
|
Děti začátečníci 6 – 9 let , 16:15 – 17:00, STŘ, Pavel Ditmar sk 1970
#1954 St - 17:30 11.09.2024 Nikola Masopustová Praha 2- Slovenská ZŠ Děti začátečníci 7 – 9 let 17:30 – 18:30 STŘ, Vojtěch Rybák |
St - 17:30
|
Nikola Masopustová
|
Praha 2- Slovenská ZŠ
|
Děti začátečníci 7 – 9 let 17:30 – 18:30 STŘ, Vojtěch Rybák
#1950 St - 17:00 11.09.2024 Michal Široký Praha 1 Opatovická- “Národka” JUNI ZAČÁTEČNÍCI+ MÍRNĚ POKR. , 14-17let 17:00 , STŘ, Michal Široký |
St - 17:00
|
Michal Široký
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
JUNI ZAČÁTEČNÍCI+ MÍRNĚ POKR. , 14-17let 17:00 , STŘ, Michal Široký
#1985 St - 17:30 11.09.2024 Jakub Dražan Praha 5 Smíchov - SPŠ Junioři začátečníci středa 17.š0 |
St - 17:30
|
Jakub Dražan
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Junioři začátečníci středa 17.š0
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1962 Po - 18:00 09.09.2024 Zuzana Rybářová Praha 4 Krč - Fitness action Děti POKROČILÍ 10– 13 let , 18:00-19:00, PO, Zuzana Rybářová |
Po - 18:00
|
Zuzana Rybářová
|
Praha 4 Krč - Fitness action
|
Děti POKROČILÍ 10– 13 let , 18:00-19:00, PO, Zuzana Rybářová
#1961 Po - 17:00 09.09.2024 Zuzana Rybářová Praha 4 Krč - Fitness action Děti ZAČÁTEČNÍCI 7-9 let , 17:oo - 18:00, PO, Zuzana Rybářová sk 1961 |
Po - 17:00
|
Zuzana Rybářová
|
Praha 4 Krč - Fitness action
|
Děti ZAČÁTEČNÍCI 7-9 let , 17:oo - 18:00, PO, Zuzana Rybářová sk 1961
#1958 Po - 17:00 09.09.2024 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ JUNIOŘI začátečníci , 14-17 let , 17:00-18:00, PO, František Hozlinger sk 1958 |
Po - 17:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
JUNIOŘI začátečníci , 14-17 let , 17:00-18:00, PO, František Hozlinger sk 1958
#1964 Út - 17:30 10.09.2024 Nikola Masopustová Praha 5 Smíchov - SPŠ Děti pokročilí 10– 13 let , 17:30 – 18:30, ÚT , Vojtěch Rybák sk 1964 |
Út - 17:30
|
Nikola Masopustová
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Děti pokročilí 10– 13 let , 17:30 – 18:30, ÚT , Vojtěch Rybák sk 1964
#1969 Út - 18:15 10.09.2024 Pavel Novotny Praha 8 Ládví- Kobylisy Děti pokročilí 12 – 14 let 18:15 – 19:15, ÚT , Pavel Novotný sk 1969 |
Út - 18:15
|
Pavel Novotny
|
Praha 8 Ládví- Kobylisy
|
Děti pokročilí 12 – 14 let 18:15 – 19:15, ÚT , Pavel Novotný sk 1969
#1968 Út - 18:15 10.09.2024 Zuzana Rybářová Praha 8 Ládví- Kobylisy Děti začátečníci 8 – 11 let, 18:15 – 19:15, ÚT, Zuzana Rybářová sk 1968 |
Út - 18:15
|
Zuzana Rybářová
|
Praha 8 Ládví- Kobylisy
|
Děti začátečníci 8 – 11 let, 18:15 – 19:15, ÚT, Zuzana Rybářová sk 1968
#1967 Út - 18:00 10.09.2024 Michal Široký Praha 7 Holešovice - Letohradská Děti začátečníci + Mírně pokročilí 8 – 12 let, 18:00 – 19:00, ÚT, Michal Široký sk 1967 |
Út - 18:00
|
Michal Široký
|
Praha 7 Holešovice - Letohradská
|
Děti začátečníci + Mírně pokročilí 8 – 12 let, 18:00 – 19:00, ÚT, Michal Široký sk 1967
#1963 Út - 16:45 10.09.2024 Nikola Masopustová Praha 5 Smíchov - SPŠ Děti začátečníci 8– 11 let , 16:45 – 17:30, ÚT, Vojtěch Rybák sk 1963 |
Út - 16:45
|
Nikola Masopustová
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Děti začátečníci 8– 11 let , 16:45 – 17:30, ÚT, Vojtěch Rybák sk 1963
#1960 St - 18:00 11.09.2024 Ondřej Malčík Praha 4 Chodov-Donovalská Děti Mírně pokročilí, 8-11 let, 18:00-19:00, STŘ, Ondřej Malčík |
St - 18:00
|
Ondřej Malčík
|
Praha 4 Chodov-Donovalská
|
Děti Mírně pokročilí, 8-11 let, 18:00-19:00, STŘ, Ondřej Malčík
#1959 St - 17:00 11.09.2024 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ Děti pokročilí + JUNIOŘI 12-15 let 17:00-18:00, STŘ, František Hozlinger sk 1959 |
St - 17:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
Děti pokročilí + JUNIOŘI 12-15 let 17:00-18:00, STŘ, František Hozlinger sk 1959
#1971 St - 17:00 11.09.2024 Pavel Ditmar Praha 7 Karlín Děti pokročilí 9 -12 let, 17:00-18.00, STŘ, Pavel Ditmar sk 1971 |
St - 17:00
|
Pavel Ditmar
|
Praha 7 Karlín
|
Děti pokročilí 9 -12 let, 17:00-18.00, STŘ, Pavel Ditmar sk 1971
#1957 St - 16:00 11.09.2024 František Hozlinger Praha 3 Lupáčova ZŠ Děti Začátečníci 9 – 11 let, 16:00 – 17:00, STŘ, František Hozlinger sk 1957 |
St - 16:00
|
František Hozlinger
|
Praha 3 Lupáčova ZŠ
|
Děti Začátečníci 9 – 11 let, 16:00 – 17:00, STŘ, František Hozlinger sk 1957
#1970 St - 16:15 11.09.2024 Pavel Ditmar Praha 7 Karlín Děti začátečníci 6 – 9 let , 16:15 – 17:00, STŘ, Pavel Ditmar sk 1970 |
St - 16:15
|
Pavel Ditmar
|
Praha 7 Karlín
|
Děti začátečníci 6 – 9 let , 16:15 – 17:00, STŘ, Pavel Ditmar sk 1970
#1954 St - 17:30 11.09.2024 Nikola Masopustová Praha 2- Slovenská ZŠ Děti začátečníci 7 – 9 let 17:30 – 18:30 STŘ, Vojtěch Rybák |
St - 17:30
|
Nikola Masopustová
|
Praha 2- Slovenská ZŠ
|
Děti začátečníci 7 – 9 let 17:30 – 18:30 STŘ, Vojtěch Rybák
#1985 St - 17:30 11.09.2024 Jakub Dražan Praha 5 Smíchov - SPŠ Junioři začátečníci středa 17.š0 |
St - 17:30
|
Jakub Dražan
|
Praha 5 Smíchov - SPŠ
|
Junioři začátečníci středa 17.š0
#1955 Čt - 17:00 12.09.2024 Jakub Dražan Praha 2- Slovenská ZŠ Děti pokročilí 10 – 13 let, 17:00 – 18:00 , ČT, Jakub Dražan sk 1955 |
Čt - 17:00
|
Jakub Dražan
|
Praha 2- Slovenská ZŠ
|
Děti pokročilí 10 – 13 let, 17:00 – 18:00 , ČT, Jakub Dražan sk 1955
#1956 Čt - 18:00 12.09.2024 Jakub Dražan Praha 2- Slovenská ZŠ Junioři pokročilí 13– 16 let, 18:00 – 19:00 , ČT, Jakub Dražan sk 1956 |
Čt - 18:00
|
Jakub Dražan
|
Praha 2- Slovenská ZŠ
|
Junioři pokročilí 13– 16 let, 18:00 – 19:00 , ČT, Jakub Dražan sk 1956
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1901 Po - 20:00 19.02.2024 Jan Svěcený / Petr Polacek Praha 2- Slovenská ZŠ PONDĚLÍ Mírně pokročilí P2| PO | 20:00 (90min) | Jan Svěcený1x týdně, cena 3900kc |
Po - 20:00
|
Jan Svěcený / Petr Polacek
|
Praha 2- Slovenská ZŠ
|
PONDĚLÍ Mírně pokročilí P2| PO | 20:00 (90min) | Jan Svěcený1x týdně, cena 3900kc
#1951 Po - 16:30 09.09.2024 Michal Široký Praha 1 Opatovická- “Národka” JUNI POKROČILÍ 14-17let, 16:30 – 17:30, PO 1xtýd, Michal Široký |
Po - 16:30
|
Michal Široký
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
JUNI POKROČILÍ 14-17let, 16:30 – 17:30, PO 1xtýd, Michal Široký
#1953 Čt - 17:00 12.09.2024 František Hozlinger Praha 1 Opatovická- “Národka” JUNI POKROČILÍ 14-17let 17:00, ČT, František Hozlinger sk 1953 |
Čt - 17:00
|
František Hozlinger
|
Praha 1 Opatovická- “Národka”
|
JUNI POKROČILÍ 14-17let 17:00, ČT, František Hozlinger sk 1953

Lysá nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1943 Po-St - 18:00 05.02.2024 Michal Vrátný Lysá nad Labem ZŠ J.A. Komenského Začátečníci a mírně pokročilí | Po+St | 18:00 (90min) | Michal Vrátný | Lysá nad Labem |
Po-St - 18:00
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem ZŠ J.A. Komenského
|
Začátečníci a mírně pokročilí | Po+St | 18:00 (90min) | Michal Vrátný | Lysá nad Labem
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1944 Po-St - 19:30 05.02.2024 Michal Vrátný Lysá nad Labem ZŠ J.A. Komenského Pokročilí | Po+St | 19:30 (90min) | Michal Vrátný | Lysá nad Labem |
Po-St - 19:30
|
Michal Vrátný
|
Lysá nad Labem ZŠ J.A. Komenského
|
Pokročilí | Po+St | 19:30 (90min) | Michal Vrátný | Lysá nad Labem

Plzeň

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1940 Út - 16:00 06.02.2024 Jan Votava Plzeň Boxovna Začátečníci ÚT 120 min 16:00-18:00, instruktor Jan Votava |
Út - 16:00
|
Jan Votava
|
Plzeň Boxovna
|
Začátečníci ÚT 120 min 16:00-18:00, instruktor Jan Votava
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1941 St - 17:00 07.02.2024 Jan Votava Plzeň Boxovna Děti 7-14 let středa 17:00-18:00, instruktor Jakub Lindauer, Jan Votava |
St - 17:00
|
Jan Votava
|
Plzeň Boxovna
|
Děti 7-14 let středa 17:00-18:00, instruktor Jakub Lindauer, Jan Votava

Praha 13

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1965 Po - 16:00 09.09.2024 Pavel Ditmar Praha 13 Apollon Děti začátečníci , 8 – 12 let, 16:00 – 17:00, PO, Pavel Ditmar sk 1965 |
Po - 16:00
|
Pavel Ditmar
|
Praha 13 Apollon
|
Děti začátečníci , 8 – 12 let, 16:00 – 17:00, PO, Pavel Ditmar sk 1965
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1966 Po - 17:00 09.09.2024 Pavel Ditmar Praha 13 Apollon Děti pokročilí 9– 13 let, 17:00 – 18:00, PO, Pavel Ditmar sk 1966 |
Po - 17:00
|
Pavel Ditmar
|
Praha 13 Apollon
|
Děti pokročilí 9– 13 let, 17:00 – 18:00, PO, Pavel Ditmar sk 1966
#1965 Po - 16:00 09.09.2024 Pavel Ditmar Praha 13 Apollon Děti začátečníci , 8 – 12 let, 16:00 – 17:00, PO, Pavel Ditmar sk 1965 |
Po - 16:00
|
Pavel Ditmar
|
Praha 13 Apollon
|
Děti začátečníci , 8 – 12 let, 16:00 – 17:00, PO, Pavel Ditmar sk 1965

Beroun

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1972 St - 18:00 11.09.2024 Pavel Ditmar Beroun TJ Lokomotiva Junioři zač.+pokročílí 13-15 let , 18:00-19:00 , STŘ, Pavel Ditmar sk 1972 |
St - 18:00
|
Pavel Ditmar
|
Beroun TJ Lokomotiva
|
Junioři zač.+pokročílí 13-15 let , 18:00-19:00 , STŘ, Pavel Ditmar sk 1972

Mohelnice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1878 Út-Čt - 17:30 08.02.2024 Martin Kučera ZŠ Mohelenice Vodní Začátečníci | ut+ct | 17:30 | 90min | Martin Kučera |
Út-Čt - 17:30
|
Martin Kučera
|
ZŠ Mohelenice Vodní
|
Začátečníci | ut+ct | 17:30 | 90min | Martin Kučera

Olomouc

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1877 Po-St - 17:30 05.02.2024 Jiří Nádvorník Olomouc Legends Gym začátečníci | PO+STŘ | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník |
Po-St - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Olomouc Legends Gym
|
začátečníci | PO+STŘ | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník

Šumperk

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1879 Út-Čt - 17:30 06.02.2024 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník